Ar homeopatinis hgh darbas?

HGH (žmogaus augimo hormonas) yra polipeptidinis junginys, sukurtas, saugomas ir išlaisvinamas priekinės hipofizės ląstelių sienomis. 191 aminorūgščių kompozicija, daugiausia HGH yra atsakinga už tinkamą vaikų, kaulų, raumenų ir kremzlių vystymąsi. Hipofizė per dieną augimo hormoną įveda keletą kartų. Nors šis procesas tęsiasi visą gyvenimą, HGH lygis paauglystėje paauglystėje ir blogėja su amžiumi.

HGH suaugusiesiems

Tyrimai parodė, kad suaugusiųjų HGH padidėjimas turi nepaprastai teigiamą poveikį. Kai kurios naudos, kurias patiria tie, kuriems pasireiškė augimo hormono pakaitalas, yra didesnė ištvermė, padidėjusi nuotaika, pagerinta imuninė funkcija, sumažėja riebalų kiekis ir sumažėja raumenų raumenys. Pakeisti augimo hormonas tradiciškai buvo suleidžiamas po oda. Taip pat yra natūralių HGH šaltinių, kurie gali būti vartojami per burną, kaip tabletes ar miltelius, paskatinti hipofizę padidinti savo HGH gamybą.

Homeopatinis HGH

Homeopatija yra mokslo šaka, kuria į kūną įvedami mineraliniai organinės medžiagos kiekiai, kurie stimuliuoja natūralų gydomąjį atsaką. Nors galimą homeopatinio gydymo naudą dažniausiai atleidžia pagrindinė medicina, daugelis tyrėjų pateikė teigiamų rezultatų laboratoriniais tyrimais. Vienas iš tokių tyrimų buvo atliktas Leon Cass Terry, MD ir Edmund Chein MD. Sušvirkštus mažas aukšto dažnio HGH dozes šešis mėnesius, dalyviai parodė išmatuojamą stiprumo, gydymo, lankstumo, energijos ir gyvybingumo pagerėjimą; Jo knyga “Jaunesnio amžiaus jausmas su homeopatiniu HGH” Dr. HA Davis teigia: “Kai augimo hormonas yra derinamas su homeopatiniu preparatu, rezultatai iš tiesų yra pirmaujanti anti-senėjimo nauda. Žmonės, vartojantys homeopatinį augimo hormoną, pastebėjo tą patį Poveikis kaip molekulinė (injekuojama) GH.

Dozavimas

Tyrimai rodo, kad 30x praskiedimas yra veiksmingiausia homeopatinio HGH koncentracija. Rezultatai labai priklauso nuo asmens amžiaus ir treniruočių lygio. Tai gali būti keli mėnesiai, kol pasikeičia fizinė išvaizda, tačiau energijos kiekis gali padidėti per kelias savaites. Kadangi dozės yra labai mažos, rekomenduojama skirti net tris dienas.

Ieškau gydymo

Kalbant apie homeopatinę HGH pakaitinę terapiją, tai idealu ieškoti papildų, pateiktų Maisto ir vaistų administracijos patvirtintose laboratorijose. FDA patvirtintos patalpos turi periodiškai viršyti daugybę patikrinimų, pagal kuriuos jos laikomos aukščiausio lygio profesine kompetencija. Patvirtintose laboratorijose sukurtiems gaminiams bus pažymėtas FDA antspaudas, nurodant įmonių siuntos numerį ir galiojimo datą.

Apsvarstymai

Prieš pradedant bet kokią alternatyvią terapiją, pasitarkite su savo pagrindiniu gydytoju. Nors yra įrodymų, išryškinančių aukšto kraujospūdžio lygio padidėjimo naudą suaugusiesiems, homeopatija vis dar laikoma prieštaringa, kai laikomasi tradicinės medicinos filosofijos. Gimdos, gautos iš homeopatinės HGH, gali skirtis nuo žmogaus iki žmogaus, o kai kuriose iš jų geriausiu atveju gali pasirodyti minimali.