Ar vyksta į sporto salę du kartus per savaitę?

Turėdami visą tvarkaraštį, galite sumažinti jūsų treniruotės laiką, o tai, savo ruožtu, gali jus įdomu, kiek mažai galite pabėgti. Deja, šis klausimas priklauso nuo kelių kintamųjų. Treniruotės trukmė ir intensyvumas, net du kartus per savaitę, gali reikšti skirtumą tarp puikios būklės ir labai mažų pokyčių. Turėkite omenyje, kad nors sporto treniruotės teikia treniruoklių įrangą ir specializuotą treniruočių įrangą, treniruoklių salėje nereikia apriboti viso jūsų fizinio pasirengimo. Turėdami aktyvų gyvenimą ir reguliarius treniruotes, rodoma geriausių rezultatų.

Fizinės veiklos rekomendacijos

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja dvi valandas ir 30 minučių vidutinio intensyvumo aerobinį pratimą arba 75 minučių intensyvios aerobinės veiklos ir raumenų stiprinimo veiklą dvi ar daugiau dienų per savaitę, skiriančios dėmesį į visas pagrindines raumenų grupes. Nors bendra sveikata, jūs turėtumėte sutelkti dėmesį į aktyvumą kiekvieną dieną, galite tenkinti šias rekomendacijas dviejose sporto salėse. Dėl savo laiko sporto salėje pabandykite pastatyti per vieną valandą vidutinio intensyvumo aerobikos pratybų ir įvairių svorio kėlimo ir atsparumo pratimų. Taip pat turėtumėte pabandyti išplėsti savo treniruoklių dienas, kad leistumėte poilsio dienas ir nuolatinį tobulėjimą.

Aerobiniai pratimai

Aerobikos pratimai susideda iš beveik bet kokio pratimo tipo, kuris padidina jūsų širdies ritmą. Maudymosi kamuoliai, bėgiojimas ar važiavimas, važiavimas dviračiu, krepšinio žaidimas ir elipsės naudojimas yra puikios idėjos aerobiniams treniruočiams. Galite padaryti visą valandą vienoje mašinoje arba suskaidyti valandą į mažesnes dalis, kad gautumėte tam tikrą įvairovę. Galbūt netgi norėsite apsilankyti sporto salėje, kad būtumėte motyvuoti ir suinteresuoti. Daugelyje sporto salėse, taip pat plaukimo ir krepšinio komandose siūlomos aerobikos ir šokių pamokos. Įsitikinkite, kad esate įprastu laiku, kai jūsų širdies susitraukimų dažnis yra aukštesnis, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo pratimus.

Raumenų stiprinimo treniruotės

Jei du kartus galite tai padaryti sporto salėje, įsitikinkite, kad jūs gaunate raumenis stiprinančią veiklą, nenutraukdami raumenų. Abiejuose dienose pabandykite atlikti visą veiksmų schemą, kad užtikrintumėte maksimalų sporto šou laiką. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja užbaigti raumenų stiprinimo veiklą dvi ar daugiau dienų per savaitę, todėl per dvi treniruotes per savaitę galėtumėte pamatyti reikšmingų rezultatų.

Sporto dienų papildymas

Atminkite, kad nors jūs galite tik patekti į sporto salę dvi dienas per savaitę, tikriausiai galite papildyti savo bendrą sveikatą, daugiausia dėmesio skirdami mitybai ir tam tikru fiziniu tinkamumu namuose. Vaikščiokite savo kaimynystėje ir pakelkite laiptus kiek įmanoma. Atlaisvinkite svorį namuose ir pritraukite, sėdynės ir kiti atsparumo pratimai, kuriems nereikia įrangos. Dvarai aplink namą ir vaikščioti per dieną prisideda prie bendro tinkamumo, todėl ieškokite būdų, kaip kasdien dirbti. Negalima pamiršti ir savo dietos. Valgyk subalansuotą mitybą, daugiausia dėmesio skiriant vaisių ir daržovių, liesų baltymų ir sudėtingų angliavandenių, kurie degi jūsų organizmą ir prisidės prie jūsų fitneso tikslų per savaitę. Jei sportuojatės net dvi kartus per savaitę, galite gerokai pakeisti bendrąjį tinkamumą ir sveikatą, jei atliksite šias pagrindines gaires, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo treniruotes. Tačiau, norėdami gauti dar daugiau rezultatų, įsipareigokite sukurti sveiką mitybą ir aktyvų gyvenimo būdą.