Didelis ridos bėgimas ir testosteronas

Jei esate bėgikas, esate dalis unikalią asmenų grupę, kuri fizinį aktyvumą perkelia į kitą lygį. Nacionalinė “Sporting Good” asociacija numato, kad 2009 m. Daugiau nei 32 milijonai amerikiečių dalyvavo važiavimo ar bėgiojimo operacijose. Tyrėjai patvirtino, kad moterims vyksta nenormalūs mėnesinės funkcijos. Kyla klausimas, kaip tai veikia vyrams? Atsakymas apima keletą veiksnių, įskaitant rida, amžius ir pratybų intensyvumas.

Rida

Didelis važiavimo ridu santykis su asmeniu yra jo poveikis. Tačiau mokslininkai nustatė, kad egzistuoja riba, kuri gali paaiškinti jo poveikį testosteronui. Kiek laiko jūs einate seansą veikia testosterono lygį. Australijos Melburno universiteto tyrimas, paskelbtas 1996 m. Rugsėjo mėn. “Britanijos sporto medicinos žurnale”, parodė, kad trunkantis trumpesnis nei dviejų valandų trukmės veikimas padidina testosterono kiekį. Po dviejų valandų testosterono apykaita buvo slopinama. 2000 m. Britų Kolumbijos universiteto tyrimas, paskelbtas 2000 m. Rugpjūčio mėn. “British Journal of Sports Medicine”, patvirtina šias išvadas, pastebėdamas mažėjimą, kai rida viršija 40 mylių per savaitę.

Amžius

Amžius atlieka dar vieną vaidmenį testosterono lygmenyje, ypač kai jis derinamas su pratimų trukme. Pitsburio universiteto tyrimas, paskelbtas 1996 m. Rugpjūčio mėnesio “Metabolizmo” numeryje, parodė, kad nuo 15 iki 60 minučių padidėjęs testosterono kiekis vyrams nuo 66 iki 76 metų. Šio tyrimo ir anksčiau minėtų tyrimų pagrindas yra trukmė. Tuomet egzistuoja atvirkštinis santykis tarp rida ir cirkuliuojantis testosteronas. Kitaip tariant, didesni atstumai gali sumažinti testosterono kiekį.

Intensyvumas

Kitas klausimas yra, ar intensyvumas veikia testosteroną. Veiksmas yra intensyvus veiksmas, kai lyginate jį su kitomis fizinio krūvio formomis. Toledo universiteto Ohajo universiteto tyrimas, paskelbtas 1999 m. Spalio mėn. “Klinikiniame sporto medicinos žurnale”, nagrinėjo intensyvesnio mokymo ir testosterono lygį. Tyrėjai nustatė, kad treniruotės po keturių savaičių treniruotės reikšmingai nesikeičia sėklidžių funkcijos. Jie padarė išvadą, kad gali tekti pasiekti tam tikrą intensyvumo lygį, kol poveikis tampa akivaizdus.

Testosterono restauravimas

Jei vaisto veikimas gali įtakoti testosterono lygį veikimo metu, tuomet jūs galbūt įdomu, kaip jis įtakoja lygį, kai nesimato tokio intensyvumo. 2001 m. Vasario mėn. Paskelbtame “Tarptautiniame sporto medicinos žurnale” paskelbtame Baltų valstijos universiteto (Indiana) tyrime nustatyta, kad mažinant atstumo atstumą iki 70 procentų, testosterono lygis ar lygis nebuvo stabilus, kai dalyviai nebuvo aktyviai mokomi. Tyrėjai padarė išvadą, kad apmokytieji bėgikai turi mažą poilsio testosterono kiekį. Klausimas apie važiavimo ridą ir testosterono priklauso nuo to, kiek važiuojate ir intensyvumas.