Eikite į treniruoklių salę su gerybe

Galų gale patekti į pratimą įprastą ir laikytis tai yra svajonė, jei jums sunku patekti į įprotį eiti į sporto salę. Jei pradėsite vystytis ligos požymiams, pvz., Gerklės skausmui, jūs turite įvertinti, ar laikinai sustabdyti savo įprastą gydymą. Nesvarbu, ar tęsti sporto renginius, priklauso nuo to, kodėl jums yra gerklės skausmas, ir kiek mažiau – nuo gerklės skausmo.

Kai jūs vis dar galite eiti

Kartais priimtina vaikščioti į sporto salę su gerybe. Jei žinote, kodėl jūsų gerklė skauda ir ar ne dėl užkrečiamos ligos – galbūt praėjusį vakarą praleidote įdomų futbolo žaidimą ar koncertą ir tiesiog jį išgirdote. Jei taip yra, nėra jokios priežasties vengti sporto, nebent padidėjęs oro įsiskverbimas nuo sunkesnio kvėpavimo, kai dirbate, skauda gerklę. Be to, alergijos nebūtinai turi sustabdyti jus, nebent alergijos ar alergijos vaistai leis jums jaustis baisi. Jei vaistas daro jums mažiausiai mieguistumą ar galvos svaigimą, būkite namuose, kad netyčia nepatektumėte į mašiną ir nepakenktumėte arba, dar blogiau, patekote į automobilio avariją, kai bandote ten patekti arba grįžti namo.

Lengvas ligos

Lengvieji virusai, tokie kaip peršalimai, yra mišri problema. Šaltis vis dar gali būti užkrečiama, o jūsų treniruokliai nepatinka. Net jei ten nėra daug žmonių, galite pernešti bakterijas per liesdami mašinas, arba čiaudami ir krampsdami ant jų. “IDEA Health and Fitness” pažymi, kad jei visi simptomai yra virš kaklo ir nosies bei gerklės, galite naudotis, bet jūs turėtumėte tai atlikti švelnesniu greičiu, kad išvengtumėte imuninės sistemos poveikio. Vėlgi, stebėkite, kaip šalti vaistai veikia jūsų gebėjimą budėti ar vertikaliai. Nepamirškite eiti į sporto salę, jei svaigstajate, mieguisi ar jaučiatės, kad negalėsite naudotis pratimais. Tai gali būti ženklas, kurį jūsų kūnas turi pailsėti.

Fevers

Karščiavimas yra išimtis iš viršutinės kaklo taisyklės. “IDEA Health and Fitness” įspėja, kad jūs galite rizikuoti šilumos smūgiu, kai galite dirbti su aukšta temperatūra, taip pat galite nustatyti dehidrataciją. Yra ir kitos galimybės uždegimas, vadinamas miokarditu ir širdies nepakankamumu. Fevers rodo infekciją, virusinę ar bakterinę, ir jums reikia kreiptis į gydytoją, kad įsitikintumėte, jog nėra tokios ligos kaip streptokokas, kuri reikalauja greito gydymo.

Įspėjimas

Visi simptomai, atsirandantys žemiau kaklo, yra požymiai, kuriuos neturėtumėte naudoti, daug mažiau tai padaryti perkrautoje aplinkoje, net jei skausmas jūsų gerklėje yra lengvas. Paleiskite vietoj ir leiskite savo plaučiams, skrandžiui ar kitam paveiktam kūno plotui atsigauti. Pridėjus papildomą stresą pratimui į jau įstrigusias plaučius arba niežtinį skrandį tai nepadės. Patarimai, kada galima grįžti į pratimus, šiek tiek skiriasi, bet dažniausiai laukiama po kelių savaičių, kai jaučiatės geriau ir pasiteisinsite šviesos intensyvumu, 10 minučių trukmės treniruočių skaičiumi, po kurio per kelias dienas padidinsite kiekį. Be to, pasilikite toli nuo sporto salės, jei atsigauna iš medicininės procedūros; gydytojas pasakys, kada galėsite tęsti sportinę veiklą.

Negalima eiti į sporto salę, jei nežinote, kodėl jūsų gerklės skauda. Jei turite kažką užkrečiamojo, galite jį išplatinti kitiems žmonėms, o pratimas gali pabloginti jūsų būklę. Pagalvokite apie tai iš priešingos pusės. Jei kas nors pasirodė sporto salėje su nežinomos ligos, jūs neturėtumėte to perduoti jums. Jei negalite tiksliai nustatyti skausmo priežasties, kreipkitės į gydytoją arba pirmiausia kreipkitės į skubią priežiūrą, kad nustatytumėte diagnozę, ypač jei atsiranda karščiavimas arba kiti nelyginiai ar rimti požymiai. Net jei paaiškėja, kad yra alergija ar šalta, bent jau žinote, kaip tai geriausiai gydyti. Dažniausi gerklai kartais atsiranda kaip gastroezofaginio refliukso simptomas, todėl, jei jis tampa nuolatine problema, gydytojas gali toliau tirti priežastis.

Ištirkite pirmąjį nežinomą