Fitneso ir svorio mokymo programas vidutinio amžiaus

Sveikos ir svorio treniruotės midlife yra labai svarbios norint išlikti aktyvus, gyvybingas ir sveikas, tačiau pratimų tvarkos turi būti pakeistos taip, kad jos atitiktų senėjimą kūną. Šiuo metu jūs turite skirtingą kūną savo 40s ir 50s, nei jūs padarėte savo 20s ir 30s, ir tai turi būti laikomasi mokant jį kitaip. Geros naujienos yra tai, kad ji entuziastingai reaguoja į tinkamą pratybas ir paskatins jus per vidurinę gyvenimo dalį į auksinius metus už.

Pažvelkite į mažą smūgį

Jūsų vidutinio amžiaus kūnas gali netoleruoti ilgo nuotolio važiavimo ir pratimai, kuriems reikia per daug šokinėti. Jei jūsų keliai, klubai ir apatinės nugaros dalys buvo nusidėvėjusios, bėgimas ir šokdymas tik padidina sąnarių skausmą. Pradėkite savo naują mokymo programą su mažo poveikio pratimais. Švelnesni, mažiau kietėjantys širdies ir kraujagyslių užsiėmimai – vandens aerobika, elipsiniai treniruotės, dviračiai ir grupiniai dviračiai. Tredbliukai gali būti geras pasirinkimas, jei jie yra minkštinti ir lankstūs, todėl galite vaikščioti greitu klipu ir reguliuoti nuolydį dar geresniam treniravimui. Kai pasieksite tempą ir pradėsite važiuoti, pradėkite nuo to, kad išlaikytumėte trumpą laiką, kad jūsų širdies susitraukimai pakiltų ir pakaitomis važiuotų greitai vaikščioti.

Stiprumo mokymas kaulams ir raumenims

Stiprus treniruotės išsaugo ir padidina raumenų masę, kuri yra būtina siekiant išvengti sarkopenijos, raumenų praradimo, kuris pasireiškia pagreitėjusiam amžiui. Jis taip pat užkerta kelią osteoporozei ir iš tikrųjų keičia jį, nes kaulai yra gyvas audinys, kuris reaguoja į atsparumo pratimus. Subalansuotos formos svorio treniruočių pratybos yra tinkamos formos ir pagrindinės raumenų grupės yra būtinos, kad išvengtų sužalojimo, taip pat gali pašalinti postūralias problemas, kurios yra senėjimo signalas.

Ištieskite tuos ramus tvirtus raumenis

Kai mes amžiaus, mūsų raumenys linkę sutrumpinti ir susitraukti, o tai lemia standumą ir ribotą judesių spektrą. Visų jūsų raumenų, ypač skausmingų, sunkių, raumenų kasdienis išsipūtimas, gali padėti ir išvengti sužalojimo ateityje. Tiesiog keletą minučių jūsų namų privatumo ir komforto išsiplečiančios dienos dažnai yra pakankamai, kad galėtumėte labai pakeisti savo lankstumą ir judumą. Joga yra dar viena galimybė, kurią galima padaryti namuose ar klasės nustatymuose. Būkite atsargūs ir švelniai ištempkite, nes per ištempimas gali sužeisti.

Samdyti profesionalų

Asmeninis treneris, kuris specializuojasi suaugusiųjų suaugusiesiems mokyti, gali išmokyti tinkamų technikų ir pasiruošti tinkamai parengtai fitneso programai. Kai prisitaikysite prie programos, o jūsų raumenys taps stipresni, treneris gali pakeisti savo įpročius, kad išvengtumėte nuobodulio ir nepakiltų jūsų kūnas ir raumenys.

Tai teisingai

Fitneso ir svorio treniruočių procedūros nėra be rizikos, tačiau tinkamai atliktos pratybos yra didesnės už bet kokią riziką. Žaizdos, susijusios su tarpiniais gyvūnais, trunka daug ilgiau, todėl galime sutaupyti lėtai. Mokykitės iš specialistų, kurie yra išsilavinę anatomijoje ir kineziologijoje, ir galėsite išspręsti bet kokias galiojančias jūsų aplinkybes.

Pasak “Harvardo žinyne”, vidutinio intensyvumo fizinio aktyvumo 60 minučių reikia kasdien vidutinio amžiaus moterims palaikyti svorį ilgą laiką. Greitas vaikščiojimas yra vidutinio intensyvumo fizinio aktyvumo pavyzdys. Sujungus sveiką mitybą su įprastais mankštinimais, jums tinka, kai jūs vyresni.

Nesustok