Geri krepšinio bateliai ant plokščių pėdų

Jei jūs ar jūsų šeimos narys turi plokščias pėdas, jūs ne vieni. Gydytojai teigia, kad iki 25 proc. Gyventojų turi mažą arką, taip pat vadinamą lanksčia plokščia puse, o kai kurie žmonės turi nelankstą ar standų plokščią pėdą. Jei kyla bet kokio tipo būklė, tinkami krepšinio bateliai gali padėti išvengti skausmo ir atlikti geriausius veiksmus teisme, sukuriant tinkamą arkos formą ir suteikiant jūsų kojoms stabilumą ir lankstumą.

Kokie geri batai padaryti

Nesvarbu, ar tavo kojose yra arkos, ar arkos, geri krepšinio batai yra labai svarbūs. Batai, kurie yra pagaminti taip, kad palaikytų žemą arką ar arką, savo kūno svorį paskirsto kojose ir pakeliui į kojas, suteikiant tavo kojoms stabilumą ir lankstumą. Tai padeda išvengti pėdos raumenų atramos ir raumens pažeidimų ir leidžia jūsų kojoms prisitaikyti prie įvairių veiksmų, kuriuos imate teisme, įskaitant važiavimą, sustojimą, paleidimą, šokinėjimą, sukimąsi ir nusileidimą po šuolio.

Patarimai krepšinio bateliai

Kokybiški batai suteikia plokščias pėdas papildomą pagalbą, kad galėtumėte susidoroti su papildomomis juostomis, kurias jie paima iš mažos ar plokščios arkos. Apsvarstykite keletą taškų, kai pasirenkate krepšinio batus. Patikrinkite batų vidų. Ar jie palaiko jūsų plokščias pėdas su specialiai suprojektuotu dantuoju, kuris tiekia orkaitę, kad išlaikytų arką? Batų dizainas turėtų sukurti didelius lankus, kurie palaikytų jūsų kojas tinkamai aukštai arkai. Jūsų avalyne taip pat turėtų būti šiek tiek pakelti kulniukai, kurie padės jums sukti savo kojas į gynybą ir nusikaltimą, išlaikant jūsų kūno svorį be nereikalingo streso.

Siūlomos batai

Yra daug plokščių pėdų krepšinio batų variantų. Vienas populiarus krepšinio batelių stilius tarp pagrindinių batų gamintojų yra skirtas palaikyti ir stiprinti žaidėjus, žaidžiančius ištisus metus. Kitas batelių stilius plokščiuosius žaidėjus siūlo puikų arkos paramą ir lengvą svorį. Rinkoje taip pat galima rasti plataus profilio krepšinio bateliai, kurie padėtų žaidėjams su plataus ir plokščio pėdų. Kai kurie batai yra sukurti, kad suteiktų papildomo lankstumo, kuris sustiprins jūsų arką ir jūsų koją. Taip pat galite nusipirkti nuimamas ortozines vidpadžius, kurie suteikia jums arkos palaikymą ir tinka bet kokiame sneakeri, kurį pasirinksite pirkti.

Venkite bėgimo batų

Renkantis krepšinio batus, gali būti prasminga pirkti bėgimo bateliai. Nepirkite bėgimo batelių. Šios batų rūšys yra sukurtos tik judėjimo į priekį metu ir neteikia reikalingos paramos krepšinio žaidimui. Daugumoje bėgimo batelių yra siauras padažas, kuris nesudaro kojoms būtino stabilumo šokinėjant, sukant ir kitokius sportinius judesius. Jų išapvalinti išoriniai kraštai taip pat palieka jus rizikuoti, kad sukite lavoną, kai vykdysite bet kokį šoninį judėjimą, pvz., Kryžminį lazdą ar gynybinį šlaitą.