Geriant dasani skonio vandenį nėštumo metu

Jei prieš nėštumą jus domėjote buteliu aromatizuotu vandeniu su dirbtiniais saldikliais, gali kilti susirūpinimas dėl gėrimo vartojimo nėštumo metu. “Dasani” skonio vandenyse, pagamintose “Coca Cola Company”, yra dirbtinė saldiklio sukralozė, kuri parduodama kaip “Splenda”. Jungtinių Valstijų maisto ir vaistų administracija paskelbė, kad “Splenda” saugi vartoti nėštumo metu. Dasani, kaip ir daugelis buteliuose esančių vandenų, turi vandentiekio vandenį, kuris buvo papildomai filtruojamas.

Vandens šaltinis

“Coca-Cola” kompanija yra suprantamai šiek tiek paslėpta apie tikslų jo skonio vandens šaltinį. Kaip ir daugelis buteliuose esančių vandenų, Dasani skonio vanduo, kuris ateina į citrinų, aviečių, vynuogių ir braškių skonį, gaunamas iš vandentiekio. Tačiau “Coca Cola” ne tik į butelius išpilta vandentiekio vandens – vandens papildomai filtruojama. Vandeninis vanduo yra saugus gerti ir nereikalingas papildomas filtravimas, nors pašalinus tam tikras mineralines medžiagas gali pakisti jo skonis. Nors nėščioms moterims reikia išlaikyti hidrataciją, vandentiekio vanduo hidruoja jus taip pat, kaip ir buteliuose.

Saldikliai

Sukralozė pagaminta iš cukraus, nors ji apdorojama cheminiu būdu, todėl jūsų organizmui sunku apdoroti. Nors FDA mano, kad sucralozė yra saugi vartoti nėštumo metu, geriau valgyti du kartus geriau vartoti bet kokius dirbtinius ingredientus. Pasitarkite su savo gydytoju apie jūsų pasirinktą saldiklį ir saugų kiekį nėštumo metu.

Kvapiosios medžiagos ir ingredientai

Kadangi “Coca Cola” nenori, kad kas nors kopijuotų savo patentuotus receptus, “Dasani” mitybos etiketėje nėra pasakyta, kaip bendrovė skonį gėrė ne “natūralaus skonio” pavadinimu. Pavyzdžiui, citrinų skonio etiketėje nėra citrinų, kaip ingrediento, todėl vartotojas negali tiksliai žinoti, koks natūralus skonis yra išleidžiamas gerti citrinų skonį. Be natūralių skonių, šiame produkte yra maisto stabilizatoriai, magnio sulfatas ir kalio chloridas, taip pat druska. Dasani skonio vanduo yra 29 mg natrio, todėl jis yra mažai natrio gėrimas. Pasak StorkNet, nėščioms moterims reikia apie 2400 mg per parą.

Bottling

Kaip ir kitų tipų buteliuose pagamintas vanduo, “Dasani” skonio vandenys patenka į plastikinius butelius, bet yra pasukami. Dasani buteliuose yra 30 proc. Augalinių produktų vietoj polietileno tereftalato, taip pat žinomo kaip plastiko tipas Nr. 1. Šiuos buteliukus naudokite tik vieną kartą ir neužpildykite jų, autorius Deirdre Dolanas siūlo “Visišką natūralų nėštumą”. Buteliai neturėtų būti naudojami pakartotinai, nes cheminės medžiagos gali išsilieti iš plastiko laikui bėgant, ypač kai jie yra veikiami šilumos ar griežtų valymo cheminių medžiagų.