Gimnastikos grąžtai pradedantiesiems

Gimnastika reikalauja daug jėgų, pusiausvyros, koordinavimo, judrumo ir kūno pažinimo, kad galėtų atlikti įvairius veiksmus ir išvengti sužeidimų. Pradedantiesiems bus labai naudinga tam tikra gimnastikos treniruotė, padedanti tobulinti visas fitneso sritis, taip pat gauti savo kūnus pasiruošę pažangesniems žingsniams. Tai yra treniruotės, kurias kiekvienas gali atlikti, ir būtina juos reguliariai atlikti, kad gautų didžiausią naudą.

Pagrindiniai užsiėmimai

Visi gimnastikos aspektai reikalauja jėgos, ypač viršutinio kūno jėgos, siekiant tinkamai atlikti skirtingus judesius, o dauguma judesių paprasčiausiai negali būti atliekami be tinkamo stiprumo. Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų, kaip sukurti viršutinę kūno jėgą, – tai tradiciniai “pushups”, kurių nereikia jokios įrangos, kad būtų galima juos bet kuriuo metu atlikti. Tie, kurie yra nauji, kad atsikratytų, turėtų pradėti nuo trijų penkių pakartojimų, galbūt nuo kelio, o ne nuo pirštų, ir tada dirbti, pridedant prie kiekvienos savaitės padarytų išsišakojimų ir pasikartojimų.

Varlių stendas pradedantiesiems

Varlių stendas dirba, kad sukurtų rankų balansavimo įgūdžius, stabilizuotų pagrindinius raumenis, pagerintų pusiausvyrą ir padeda gimztiniams dirbti nepalaikomų rankų darbo metu. Šis pradedantysis pratimas reikalauja, kad gimnazijos patektų į kumštelių padėtį, padėkite rankas ant grindų, palenkite į priekį, pakelkite kojas ir įkiškite kelius į alkūnės. Ši pozicija turėtų būti išlaikyta 20 sekundžių, o gimnastei turėtų būti sudarytos tokios pozicijos laikymas per visą minutę, kiekvieną savaitę pridedant tris ar penkis sekundes, kad būtų pagerintas stiprumas, pusiausvyra ir ištvermė.

“Handstand” gręžtuvas

Rankinis laikiklis yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį sporto gimnastis naudosis visuose gimnastikos spektaklio ir konkurencijos lygiuose. Gimnazijos turėtų atlikti rankines gręžimo priemones, kad tobulintumėte šį judėjimą ir visą laiką užtikrintumėte tvirtą ir tvirtą ranką. Pradėkite nuo rankų stovų prieš sieną, kad patogiai judėtumėte ir vieną kartą į padėtį, laikykite ją 30-60 sekundžių. Padidinkite sunkumus, galų gale atsirandantį tarp jūsų kūno ir sienos.

“Rolls” arba “Somersault”

Perspektyvinis riedlentinis ar smeigtukas – naudojamas traukti sudėtingesniam pakilimui ir prakeikimui. Norėdami pradėti, padėkite abi rankas ant grindų ir pritvirtinkite prie kelio kartu. Nusiimdami galvą, stumkite kojomis ir naudokite rankas tam, kad išlaikytumėte tam tikrą svorį ir sukite į priekį. Užbaigite, pasukdami ant nugaros ir paskui sukite į kojas. Kai baigsite, stovėkite aukštai, laikydami rankas tiesiai į šonus, o tai reiškia, kad yra baigta bet kokia gimnastika.