Gumball kalorijas

Gumballs gaminami įvairių dydžių ir skonių. Kalorijų kiekis gumballėje priklauso nuo šių veiksnių. Vidutinio dydžio gumball gali turėti 20 kalorijų, o be cukraus gumballs gali turėti penkias kalorijas.

Privalumai

“The New England Journal of Medicine” paskelbtame 1999 m. Tyrime mokslininkai nustatė, kad kramtomoji guma 12 minučių gali sudeginti 11 kalorijų. 2006 m. Paskelbtame žurnale “Apetitė” paskelbtame tyrime nustatyta, kad kramtymas dervomis gali sumažinti maisto troškimą ir užkirsti kelią užkandžiams.

Saldikliai

Nors jūs galite sumažinti savo kalorijų suvartojimą kramtomoji guma, reguliariai gumballai, 4 g, turi šiek tiek cukraus. Amerikos širdies asociacija siūlo, kad moterys ir vyrai sunaudoja atitinkamai 25 g ir 37,5 g cukraus per dieną. Kvapdamas tik penkias reguliarias gumbasas per dieną, moteris duos beveik savo rekomenduojamą dienpinigių už cukrų dienos.

Be cukraus

Be cukraus, kurių svoris yra apie 5 kalorijas, apie trečdalį reguliarių, vienodo dydžio gumbulų kalorijų, yra dirbtinis saldiklis NutraSweet, dar vadinamas aspartamu. Pasak kalorijų kontrolės tarybos, aspartamasas, kaip ir cukrus, skonis, kuris gali ilgiau išgaruoti gumą nei derva su cukrumi.