Harvey & Marilyn Diamond’s dieta

“Harvey” ir “Marilyn Diamond” labiausiai parduodama knyga “Fit for Life” pirmą kartą buvo paskelbta 1985 m., O 2010 m. Ji buvo išleista dar kartą. Maisto produktų dėmesys žaliaviniams vaisiams ir daržovėms yra dar kartą madingas, nes žaliavinės dietos ir restoranai plečiasi visoje šalyje. Dieta visada buvo ginčų objektas, nes jo teiginiai apie maisto derinimą niekada nebuvo įrodyti.

Trys principai

Deimantų dieta grindžiama trimis pagrindiniais principais. Pirma, žmonės turėtų vartoti vaisius ir daržoves, kurie turi didelį vandens kiekį, nes jie skatina vandenį kaip vidinį valymo priemonę. Antra, dietininkai turi “tinkamai” derinti maisto produktus. Tiksliau, Deimantai teigia, kad krakmolai ir baltymai niekada negali būti suvartoti tuo pačiu valgiu. Trečias principas yra “teisingas” vaisių vartojimas. “Fit for Life” dietai esate raginami valgyti tik vaisius ir vartoti vaisių sultis kasdien iki vidudienio.

Žaliaviniai maisto produktai

“Fit for Life” mityba pabrėžia, kad valgyti žalią maistą, teigdamas, kad “vėžio ląstelės klestėja virtiems maisto produktams ir atsisako auginti gyvuosius maisto produktus”. Iki šiol moksliniai tyrimai neparodė, kad žalioji dieta yra veiksmingesnė vėžio prevencijai nei dieta, sudaryta iš virtų maisto produktų. Bet koks vėžio sumažėjimas greičiausiai būtų susijęs su padidėjusiu antioksidantų ir flavonoidų kiekiu tokioje augalinės kilmės dietoje. Deimantai rekomenduoja valgyti keletą maistinių maistinių pašarų per dieną. Interviu su Tom Elperiu, dienoraščio “Naujojo Vegano Amžiaus” autoriu, interviu Harvey Diamond teigia, kad nuo 75 proc. Iki 80 proc. Jo paties dietos sudaro žaliaviniai maisto produktai.

Gyvenimo būdas

“Fit for Life” dietos planas apima daugiau nei naujų receptų ir idėjų apie maisto derinimą. Papildomai prie valgymo plano rekomenduojama rinktis “dienraščius”. “Diamond” rekomenduoja, kad jūs miegate prie savo lango, atidarytą naktį, kad gautumėte naudos iš šviežio oro, gėrę vandenį iškart ir prieš kiekvieną maistą, kasdien vaikščiodami, ištemptumėte ir kvėpuoti, ir meditacinius pratimus. Kitos rekomenduojamos praktikos yra jogos, priimant 9 val. Miegą, ilgas, karštas vonias, atsitiktinai elgdamiesi ir reguliariai bendrauodami su draugais.

Meniu ir receptai

Įprastą “Fit for Life” programoje numatytą dienos meniu gali būti apelsinų sulčių ir vaisių pusryčiai ir pietūs, kurių sudėtyje yra avokados ir pomidorų sumuštinis su romėno ir agurkų sriubos grietine. Vakarienė gali būti plekšnė citrinos-diolių padaže su brokolių pagrindu salotomis. Savo knygoje “Fit for Life 2” Deimantai siūlo įvairius receptus, įskaitant patiekalus, tokius kaip udonas su pesto ir brokoliu, įdaryti grybai ir braškių mėtų sriuba.