Hemorojaus nuo vidurių užkietėjimo kūdikiams

Hemorojus, taip pat vadinamas krūva, yra skausmingas, padidėjęs venų anga ir apatinės tiesiosios žarnos. Jie atsiranda dėl padidėjusio slėgio kraujagyslėse, esančiose apatinėje gaubtinės žarnos dalyje. Remiantis informacijos tinklalapyje safeemorrhoidtreatment.com, hemorojus yra reta kūdikių būklė. Kai hemoroja pasireiškia kūdikiams, paprastai juos sukelia vidurių užkietėjimas. Gydant vidurių užkietėjimą, gali sumažėti hemorojaus rizika jūsų kūdikiui.

Vidurių užkietėjimas

Vidurių užkietėjimas yra retas išmatų praeitis arba sunkumas, turintis žarnyno judesį. Jūsų kūdikis gali susidaryti vidurių užkietėjimą, net jei jis nevalgys kieto maisto. Krūties pienas ir geležies sudėtyje esančios formulės gali sukelti jūsų vidurių užkietėjimą, pažymi “safeemorrhoidtreatment.com”. Vidurių užkietėjimas gali išsivystyti į hemorojus, jei sausa išmatose daro spaudimą kraujagyslėms iš anos ir tiesiosios žarnos.

Simptomai

Pasak “womenandinfants.org”, šviesus raudonas kraujas išmatose yra labiausiai paplitęs hemorojaus simptomas kūdikiams. Kiti simptomai yra kumpio gabalai šalia išangės, analinis skausmas ir nekontroliuojamas verksmas, ypač per žarnyno judėjimą. Jei jūsų kūdikiui yra kraujavimas iš tiesiosios žarnos, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad įsitikintumėte, jog priežastis yra hemorojus, o ne kokia nors kita problema.

Prevencija

Galite užkirsti kelią hemorojaus kūdikiui, užtikrinant, kad jūsų kūdikiui būtų įprasti žarnyno įpročiai. Pasak Mičigano universiteto sveikatos sistemų, įsitikinkite, kad jūsų kūdikis turi keturias-šešis šlapius vienkartinius vystyklus 24 valandų laikotarpiu. Suteik kūdikiui tinkamus skysčius, kad padėtų sušvelninti išmatą. Įtraukite savo kūdikį į reguliarų fizinį krūvį, kad padėtų judėti išmatose per jo kūną.

Gydymas

Jei jūsų kūdikiui būdingas hemorojus, jūsų pediatras greičiausiai paskirs hemorrhoidinius kremus ir žvakes, kurie padės sumažinti skausmą ir uždegimą, teigia womenandinfants.org. Gydytojas taip pat gali rekomenduoti keletą namų priežiūros procedūrų simptomų mažinimui. Trumpam laikui nuspalvinkite kūdikio išangę, kad skausmas ir patinimas būtų sveiki. Naudokite kūdikių servetėles, kad nuvalykite išangę. Venkite tualetinio popieriaus, nes jie gali subraižyti ir sudirginti plotą. Jei hemorojus negerėja namuose, kreipkitės į savo pediatrą.