Imbiero saldainiai ir nėštumas

Jei esate panaši į didžiąją daugumą moterų, nėštumo metu tam tikru momentu jaučiatės ramūs arba niežtinti. Kad padėtų sumažinti rytinės ligos požymius, kurie iš tiesų gali nukentėti bet kuriuo paros metu ar naktį, daugelis moterų kreipiasi į imbierą. Yra imbiero saldainių, kurie gali padėti sušvelninti simptomus keliais įspėjimais.

Laiko rėmelis

Tikėtina, kad, jei pastebėsite, kad pasireiškė nėštumo pavojaus požymių simptomai, nėštumo pradžioje jis bus labiausiai pastebimas ir, tikėtina, bus mažesnis, kai artėsite prie antrojo trimestro. Ankstyvojo nėštumo metu pykinimą sukelia didelis hormonų estrogeno, progesterono ir hCG – žmogaus chorioninio gonadotropino kiekis. Kadangi jūsų kūnas tampa naudojamas aukštesniam hormonų lygiui, jums nereikės jaustis kaip niežulys.

Imbieras

Savo knygoje “Ką laukti, kai laukiate”, Heidi Murkoff ir Sharon Mazel pažymi, kad imbieras turi ilgą istoriją kaip nėštumo metu patvirtintas pykinimo gydymas ankstyvuoju nėštumu. Skirtingai nei daugelis vaistų nuo pykinimo vaistų, visiškai saugu naudoti, taip pat daugelis moterų patiria skonį. Jie rekomenduoja imbierą bet kokia forma – kaip arbata, saldainiai arba kepti sausainių ar krekerių.

Saldainio svarstymai

Rinkoje yra daug imbiero saldainių, kuriuos ypač lengva rasti natūraliuose maisto parduotuvėse. Nors imbiero saldainiai gali būti skanus būdas gauti savo imbierą ir patenkinti jūsų saldus dantis, verta manyti, kad, palyginti su arbata, saldainiai turi daug pridėto cukraus. Tai reiškia, kad jie taip pat turi daug kalorijų. Nors saldainiai yra geri retkarčiais vartojami, galite pastebėti, kad jei jūs nuolat juos naudojate, gausite daugiau svorio nei norite nėštumo metu.

Imbiero chemija

Yra keletas konkrečių svarstymų dėl imbiero chemijos, dėl kurio saldainiai gali būti mažiau veiksmingi nei kitų imbiero šaltinių. Cheminė medžiaga, atsakinga už imbiero antidetoninį efektą, yra zingeronas, susijęs su aštriais juodųjų ir raudonųjų paprikų chemikalais, paaiškina Jay Bureson ir Penny Le Couteur savo knygoje “Napoleono sagos”. Saldainiuose paprastai yra mažiau zingerono nei arbatos preparatų ir žymiai mažiau cheminių medžiagų, nei jūs norėtumėte gauti, jei jus maišyta kepta šviežias imbieras į daržoves.

“Expert Insight”

Galų gale, ar jūs nuspręsite naudoti imbiero saldainius ar kitą imbiero formą, labiausiai priklausys nuo to, kas tinka jums. Savo knygoje “Prisiminimai, nėštumas ir gimimas” dr. Miriam Stoppardas rekomenduoja bandyti įvairias imbiero formas, kad pamatytumėte, kas tarsi pykina. Nepamirškite, kad šiek tiek maisto skrandyje ir sausų krekerių valgymui taip pat gali padėti jūsų simptomai.