Įranga, reikalinga žaisti kriketo žaidimą

Iš atstumo kriketė primena beisbolo žaidimą, nes tai reiškia, kad kažkas mesti rutulį ir kažkas bando jį įveikti. Panašumai baigiasi, nes kriketo pusėje yra 11 žaidėjų, o rungtynės gali trukti keletą dienų. Taip pat reikalinga speciali įranga, įskaitant dvipusį lazdele, kuri nebūtų rasta beisbolu.

Ball and Bat

Reguliuojamas kriketo kamuoliukas pagamintas iš stygos ir padengtas odine, pavyzdžiui, beisbolo. Tačiau jis yra šiek tiek sunkesnis, sveriantis nuo 5,5 iki 5,75 uncijos. Reguliarus beisbolas negali sverti daugiau kaip 5,2 uncijos. Kriketo šikšnosparnis primena irklius. Viena pusė yra plokščia – pusė, su kuria nukentėjote, – kita pusė. Kriketo šikšnosparniai viršija 38 cm ilgio.

Vartai

Žaidimo žaismas reikalauja dviejų vartelių, kurie yra sumaišomi į žemę tolygiai išdėstytuose 9 colių atstumu. Vartai susideda iš trijų medinių kankų 1 colio skersmens ir apie 32 colių aukščio. Per viršuje viršuje yra du mediniai skersiniai, kuriuos vadina gobtuvais.

Apsauginė įranga

Kriketo pirštinės su lanksčiomis, paminkštomis sritimis yra gyvybiškai svarbios, nes bateriai nenori rizikuoti, kad jie patektų į rankas su tuo sunkiu rutuliu. Šalmai yra pagaminti iš medžiagų, tokių kaip termoplastika, stiklo pluoštas ir anglies pluoštas, ir kaip ir kai kurie beisbolo lygiai, jie turės veidą. Žaidėjai taip pat dėvi lengvi šlaunų ir galvos apdangalai.