Kaip aš galiu pralaiduoti horizonto bėgimo takelį?

“Horizon Fitness” gamina bėgimo takelius namų reikmėms. Kad jūsų bėgimo takelis gerai veiktų, tepimas turi būti pakeistas, kai jis nusidėvi. Jei reguliariai naudojate bėgimo takelius, rekomenduojame jį tepėti kas šešis mėnesius arba kiekvieną kartą, kai į jį įdėkite 150 mylių, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

Pasiekite skersinuko gale ir išjunkite. Atjunkite bėgimo takelį nuo jo elektros šaltinio.

Naudodamiesi T formos veržliarakčiu, kuris buvo su bėgimo takeliu, atsukite abu galinius ritininius varžtus, pasukdami raktą prieš laikrodžio rodyklę. Ruloniniai varžtai yra kairėje ir dešinėje nuo diržo galo. Atlaisvinant ritininius varžtus, galite pakelti dirzą.

Pakelkite vienos bėgio diržo pusę, kad pakeltumėte denio paviršių. Išspauskite silikono buteliuką, kad tepalo tepalas veiktų zigzago pavidalo žemyn denio paviršiaus ilgio. Kartokite paraišką kitoje pusėje. Naudokite pusę butelio iš abiejų pusių.

Sukdami veržliarankį pagal laikrodžio rodyklę, užveržkite galinius ritininius varžtus naudodami T formos veržliaraktį.

Įjunkite bėgimo takelį į maitinimo šaltinį ir įjunkite. Turėtumėte matyti tepalo diržo pranešimą, kuris mirksėtų ekrane, jei jūsų bėgimo takelis buvo pagamintas po 2006 m. Paspauskite ir laikykite greitėjimo ir sustabdymo mygtuką vienu metu penkias sekundes, kad iš naujo nustatytumėte tepalo juostos pranešimą. Turėtumėte išgirsti du pyptelius, kurie rodo, kad tepalo juostos pranešimas buvo iš naujo nustatytas.

Paspauskite pradžios mygtuką. Palaukite, kol diržas dirbs 3 minutes per valandą, maždaug per tris minutes, kad paskirstytumėte silikoną. Praeikite mašinoje tris minutes, kad užbaigtumėte silikono sklaidos procesą.

Pasibaigus silikono sklaidos procesui, paspauskite stabdymo mygtuką. Naudokite sausą skudurėlį, kad pašalintumėte silikono perteklių iš diržo šonų.