Kaip baletas padeda jūsų fitneso lygiui?

Jei esate susijaudinęs dėl ilgesnių, mažesnių raumenų ir grakštesnių žingsnių perspektyvos, suaugusiųjų baleto klasė gali būti labiau apeliacija nei vietos sporto salėje. Kita vertus, mokymosi kreivė yra kieta pradedantiesiems šokėjams. Reikia daug laiko išmokti unikalų leksikos baletą ir išmokti net pagrindinius žingsnius ir judesių derinius. Kaip prakaitu klasėje, laikykitės prizmės. Laikui bėgant, baletas gali padėti pagerinti jūsų fitneso profilį.

Suprasti “Fitness”

Baleto treniruotės į didesnį ar mažesnį laipsnį apima visas fizinio pasirengimo sudedamąsias dalis: sveiką kūno sudėtį, širdies ir kraujagyslių ištvermę, raumenų jėgą, raumenų ištvermę ir lankstumą, ir variklio tinkamumą: jėgą, greitį, judrumą, pusiausvyrą ir koordinavimą. Gebėjimas gerinti savo motorinę treniruotę, naudojant baleto treniruotes, gali pagerinti jūsų rezultatus futbolo lauke, važiavimo takuose, ledo ritulyje ir racquetball court.

Stiprybės istorija

Baleto pratybos stiprina visą kūną, nuo mažų savo kojų raumenų iki didesnių raumenų nugaros, glutes ir veršeliams. Klasikinė baleto technika apima kojų ar pirštų kamuoliukų pakilimą, kojos išstūmimą į klubo lizdą ir išlaikymą aukštesnėms kojoms pratęsiant priekinę, šoninę ir nugarą. Nuolatinis šių pratimų pasikartojimas tam tikrose srityse, ypač klubo, apatinės kojos, kulkšnies ir pėdos, stipriai stiprėja. Tačiau baleto raumenų kūrimo nauda yra ribota. Balerinai yra gana silpni rankose, kojose ir kvadrocikliuose. Iš tikrųjų, baleto treniruotės dažnai sukelia stiprumo pusiausvyrą, kuris yra žalos rizikos veiksnys. Pripažindama, kad vien tik baleto treniruotės nepakanka, kad apsaugotų juos nuo sužalojimo, daugelis baleto šokėjų dirba su laisvais svoriais, dalyvauja Pilates klasėse ir dalyvauja kitose raumenų formavimo srityse, siekdami pagerinti savo viršutinės liemens, šerdies ir viršutinės kojos stiprumą.

Žemas plaučių maitinimas

Tipiška baleto klasė – tai trumpalaikės didelių energijos sąmojimų sprogos, kurios gali palikti šokėją, dusinantis orą. Apversti pusę, šie nepatogūs momentai klasėje yra tarpusavyje su lėtesniais judėjimo deriniais, o laikas praleistas stovint, kaip mokytoja demonstruoja ar siūlo pataisymus. Daug dalykų, kurie vyksta klasėje, mažai reikalauja šokėjos širdies ir plaučių. Kaip rezultatas, baleto šokėjai dažnai rodo širdies ir kraujagyslių fitneso lygį. Kadangi vien tik technikos pamokos negali paruošti šokėjų aukštiems aerobiniams repeticijų ir pasirodymų reikalavimams, šokėjai dažnai papildo savo baleto treniruotes intensyvesne širdies veikla, pvz., Bėgimu, plaukiojimu ar elipsinėmis mašinomis.

Rekordai

Baleto treniruočių rezultatai yra didžiuliai lankstumo, pusiausvyros, judrumo ir koordinavimo požiūriu. Laikui bėgant sudėtingos sudėties judesio deriniai, greiti posūkiai, greitas pėdų pėdsakas ir aukščio kojų pratęsimai gali pagerinti šiuos fitneso profilio aspektus. Pasak Elizos Gajoro Mindeno, buvusios šokėjos ir “The Ballet Companion” autoriaus, net jei jūs pradėsite baletą suaugusiesiems, galėsite tikėtis, kad šie regionai gaus didelių laimėjimų, jei esate kruopščiai.

Atsižvelgiant į vieną 45 minučių trukmės klasę per savaitę, gali būti labai naudinga išstumti iš darbo po darbo, tačiau kartą per savaitę nudegimas su deglais tikriausiai nepadės tvirtų fitneso rezultatų. Derinimo, stiprumo, lankstumo ir greičio gerinimas reikalauja laiko ir nuoseklumo. Norint išmatuotą fitneso pranašumą, per mėnesius turėsite imtis dviejų ar trijų klasių per savaitę. Kai esate klasėje, maksimaliai padidinkite savo laiką ten, būdamas dėmesio centre, ir atidžiai atkreipkite dėmesį į instruktoriaus pataisymus. Pasibaigus klasei pasilikdami, dirbkite su pasipriešinimo įrankiais ir praktiniais žingsniais ar deriniais, kuriuos galite rasti sudėtingoje, padės greičiau sustiprinti savo fitneso lygį.

Gauti daugiau Bang