Kaip galėčiau gaminti daržoves fondui?

“Fondue” yra ne tik patiekalas, bet ir visa kulinarija. Daržovių fondue gali būti patiekiamas užkandis ar pagrindinis patiekalas. Šiame komunaliniame maistui, kapotų daržovių gabaliukai yra virti atskirai ant ilgų įkandimų karštu aliejumi ar sūriu. Naudotų daržovių pasirinkimą diktuoja jūsų skonio pomidorai, tačiau keletas gerų pasirinkimų fondui yra paprikos, morkos, kūdikių kukurūzai, pastarnokai, cukinijos, skvošas, baklažanai ir svogūnai. Visada būkite labai atsargūs valgydami iš fondėjus puodo, nes aliejus ir sūris gali pasiekti labai aukštą temperatūrą.

Nuplaukite ir supjaustykite daržovių rinkinį į jautienos dydžio gabaliukus. Faktorius mažiausiai 1/2 svaro maisto vienam asmeniui, jei fondu bus įteiktas užkandis arba 1 svaras maisto vienam asmeniui kaip pagrindinį kursą. Bet likusios daržovės gali būti valgomos kitą dieną keptuvėje arba supjaustyti, kaip užkandis.

Sumaišykite citrinų sultis, kad daržovės nesukurtų rudų.

Užpildykite fondiu puodą 1/3 visos medžiagos, sumaišykite su augaliniu aliejumi, tarkuoto arba kubo sūriu ir sėdėkite puodą tiesiai ant degiklio degiklio. Tradiciniai fondiu receptai naudoja gruyere ir raclette šveicariškus sūrus.

Šildykite fondiu iki 375 laipsnių F, kuris yra žemiau degimo temperatūra. Fondo stendas išlaikys karštą fondą, bet temperatūra gali nekeisti. Norėdami patikrinti, ar aliejus yra pakankamai karštas, pamaišykite duoną alyvoje su fondu šakute. Duona turi būti rudos per 30 sekundžių. Nešildykite aliejaus keptuvėje ir nuneškite į fondju puodą, nes tai labai pavojinga ir gali sukelti ugnį. Sūris ištirps ir pradės burbuliuotis, kai bus paruoštas. Pastoviai sumaišykite tirpstančią sūrį, kad jis neuždegtų ant fonduoto puodo dugno.

Perkelkite fondiu puodą į fondiu stendą naudodamiesi puodo turėtoju. Būkite atsargūs, nes fondiu puodai bus labai karšta.

Užpilkite daržovių gabalėlį į karštą aliejų arba sūrius, naudodami fondiu keptuvę. Daržovėms reikia valgyti fondu tris ar penkias minutes, kad būtų visiškai virti.

Užpilkite virtą daržovę iš fonduoto kiauko, naudodami antrą šakutę ir leiskite daržovėms atvėsti prieš valgydami. Tai užtikrina, kad neužsidegite burnos, naudodami fondiu keptuvę.