Kaip galiu padėti savo septynerių metų amžiaus prarasti šiek tiek svorio?

Jei jūsų vaikas turi antsvorio, svarbu kuo greičiau sugrįžti prie normalaus svorio. Neprotinga įvesti drastiškų pokyčių, nes tai gali sukelti stresą ir konfliktus, taip pat gali pakenkti jūsų vaiko sveikatai. Įgyvendinant protingus, šeimos pokyčius gali būti pats veiksmingiausias būdas padėti jūsų vaikui prarasti svorį.

Pradėkite vakarienės lenteles

Valgymas kaip šeima gali padėti jūsų vaikui suprasti poros kontrolę ir subalansuotos dietos svarbą. Renkantis sveiką maistą, kad galėtų tarnauti ir nustatyti savo vaiko poros dydį, galite įsitikinti, kad jis nėra reguliariai persivalgęs ar pasirinkdamas nesveiką maistą. Sveikuose šeimos maitinimuose yra keptų vakarienių, piemenų pyragas, lašišos mornay, kepsninės, keptuvės ir kebabai.

Atleiskite pietus

Mokyklos pietūs turėtų būti sudaryti iš sveikų, patenkančių maisto produktų. Sumuštiniai su šiek tiek mėsos ir daržovių duos jūsų vaikui gerą baltymų, angliavandenių ir skaidulų kilimą, kuris padės išlaikyti jausmą pilną ir energiją per pietų. Vaisiaus gabalė duos jai kažką saldaus malonumo, taip pat vitaminų sureguliavimą be didelės kalorijų dozės. Geras vaisių pasirinkimas yra obuoliai, apelsinai, melionai, vynuogės, braškės, kriaušės ir slyvos.

Sensible Snacking

Daugelis vaikų kritimo yra užkandžių spintoje. Jei jūsų vaikas turi galimybę gauti saldainių, traškučių, užkandžių, džiovintų vaisių ir kitų užkandžių, ji kasdien gali per daug pabūti. Net jei ji turi neribotą prieigą prie vaisių, duonos ar sveikesnių pasirinkimų, kalorijas vis tiek galima pridėti. Dažnai užkandžius reikia apriboti iki vienos ar dviejų sveikų parinkčių per dieną – veggio lazdelės, mažos sūrio ir krekerių, vaisių, jogurto arba retkarčiais granolos baro patiekalų turėtų būti teikiama pirmenybė.

Gaukite perėjimą

Sedus gyvenimo būdas gali sukelti svorio padidėjimą vaikams. Per daug laiko prieš televizorių, kompiuterį, planšetinius kompiuterius ir žaidimų konsolę reiškia, kad jie degina labai mažai energijos, palyginti su jų aktyvesnėmis kolegomis. Ligos kontrolės ir prevencijos centrai teigia, kad kiekvieną dieną vaikams reikia mažiausiai valandos. Kiekvieną savaitę turėtų būti keletas aerobinių veiksmų, tokių kaip važiavimas ar važiavimas dviračiu, kai kurie raumenų stiprinimo veiksmai, tokie kaip gimnastika ar kūno svorio judesiai, taip pat kaulų stiprinimo veikla, pvz., Sporto stotelė ar šokinėja. Ši veikla, kaip šeima, padės jūsų vaikui jaustis patogiai procesui ir mėgautis tuo, o ne jaustis kaip bausmė ar kad jis yra išskirtas.