Kaip liesas paauglys gali įgyti raumenų svorį

Jei esate skinnier nei jūsų draugai, jums gali atrodyti, kad reikia priaugti svorio, kad pasivytų savo dydžiu. Dauguma paauglių neturi jokios priežasties pabandyti įgyti jokio svorio. Tačiau, jei jūs sutelksite dėmesį į stipresnių raumenų vystymąsi, galbūt galėsite natūraliai įdėti papildomų svarų.

Normalus kūno variantas

Paaugliai – ypač vaikinai – gali tikėtis sukurti papildomą raumenų svorį, kai jie auga suaugusiesiems. Tačiau jūsų genetinis makiažas žymiai prisideda prie jūsų kūno tipo. Kai kurie paaugliai išsiveržė, kai jie atlieka jėgos treniruotes, bet jūs galite turėti kūno tipą, kuris neleis jums atrodyti kaip raumenų modelis. Svarbiausias patarimas nepamiršti yra nepakilti sau. Suderinkite su sertifikuotu fiziniu treneriu, kuris gali padėti jums likti saugus ir sveikas ir pasiekti optimalų kūno svorį, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius.

Pradžia

Pradėkite jėgos treniruotę, atlikdami tik kūno svorio pratybas, pvz., Sėdynes ir traukimus iki kėlimo svorio. Kai jūsų treneris sako, kad esate pasiruošęs pažangai, praktiškai naudokite kėlimo būdus, prieš pridėdami svorį prie mašinos ir išbandykite pagrindines kūno svorio pratybas, tokias kaip stalčiai ir stendiniai presai. Tik atlikite tris aštuonių ar dešimties kartų kiekvieno pratybų pradžią, pradedant nuo lengvo svorio jūsų šildymo komplektui, o po to šiek tiek padidinkite kitų dviejų rinkinių svorį. Galite pridėti daugiau svorio, kai galėsite patogiai atlikti 15 kartų tinkamą formą. Paskirkite visas pagrindines raumenų grupes, įskaitant rankas, pečius, kojas, nugaros, krūtinės ląstos ir abs.

Raumenų auginimo maisto produktai

Atletiniams paaugliams paprastai reikia daugiau baltymų nei sėslūs paaugliai, tačiau daugumai paauglių paprastai nėra jokių problemų, jei reikia tiek daug baltymų. Jūs tikriausiai gausite pakankamai baltymų, jei reguliariai valgysite tokius maisto produktus kaip kiaušiniai, pieno produktai, žemės riešutų sviestas, naminiai paukščiai, riešutai, žuvis ir liesa mėsa. Kitų maistinių medžiagų, kurių jums reikės riebalų masės formavimo metu, yra angliavandeniai, riebalai, kalcio ir geležies. Sveiki riebalai, tokie kaip augalinis aliejus ir angliavandeniai, tokie kaip sveiki grūdai, vaisiai ir daržovės, suteiks jums ilgalaikę energiją. Iš pieno produktų pagaminto kalcio galima išvengti streso lūžių, o geležies iš maisto produktų, tokių kaip lapinės žalumynai ir rausvos raudonos mėsos, deguonis pateks į raumenis.

Saugos patarimai

Niekada nevartokite svorio treniruočių, nesijungdami ir niekada nesibaigdami įprastais be atvėsinimo. Šildykite 5-10 minučių lengvojo aerobinio veikimo, pavyzdžiui, bėgimo, ir aušinkite raumenis, švelniai tempdami. Suteikite savo kūnai bent vieną atsinaujinimo laiko tarpą tarp raumenų statybos treniruočių, apriboja savo pratimą iki dviejų ar trijų sesijų per savaitę ir sesijų ribą iki 40 minučių ar mažiau, kad išvengtumėte nuovargio. Galiausiai, neužmirškite savo širdies ir plaučių; paimkite bent 20-30 minučių aerobinio pratimo daugeliui dienų per savaitę.