Kaip veikia kulniukai aukštakulniai?

Bėgeliuose be kulno, naudotojo kojos rutuliai stovi ant aukštų platformų, o kulniukai, atrodo, yra užtvindyti, atrodo, nepalaikomi, ploname ore. Šie avalynė egzistavo nuo 1930-ųjų, tačiau tapo populiari tik neseniai, po pramoginės Lady Gaga padarė japonų dizainerio Noritaka Tatehana batus reguliari savo ekscentriškų ansamblių dalimi. Šiandien daugeliui dizainerių siūlomi kulniukai aukšti kulniukai, kurių kaina ir kokybė yra skirtingi.

Kampinės be kulno kulno plėtra

Kontinentiniai batai pirmą kartą buvo pristatyti 1920 m. Morse ir Burt kompanija. Nors šie batai buvo kulniukai, jų konstrukcija perduoda didžiąją dalį dėvėtojo svorio priekinės kojos. Tai sumažino stresą ant kulkšnių ir kulniukų. 30-ajame dešimtmetyje dizaineris André Perugi pristatė tikrai aukštakulnį. Nors jis nesugebėjo pasiekti plačios sėkmės savo projektuose, jis nustatė standartą, kuris išlieka šiuolaikiškame aukščio kulniukais.

Kaip veikia “Cantilevers”

Konsole yra horizontali sija, pritvirtinta prie inkaro ar atramos viename gale, laisvai plūduriuoja kitame gale. Objekto apkrova, atspari laisvam sijos galui, perkeliama į atraminį galą, kai jis gimsta inkaravimo objektu. Per šį balansavimo veiksmą gali būti padaryta didelė apkrova, kad būtų galima saugiai laikytis daugybėje šviesesnių sijų ir saugiai pritvirtinti prie jų.

Cantilevers be kulno aukštybinės kulnais

Kraštutiniuose aukščiuose kulniukuose konsolė yra stipraus plieno strypo po vienu kotu, nukreipta į viršų ir toli nuo plačios, sunkios platformos, kuri tarnauja kaip parama. Vartotojo kojos rutulys stovi ant atramos. Kojos kampas nukreipia naudotojo kojas, kad jo kūnas būtų toks pat, kad jo apkrova būtų lygi žemiau. Platesnė, sunkesnė atrama suteikia daugiau horizontalių kampų nei siauresnės atramos.

Be kulnų aukštakulniai ir jungtinė sveikata

Kampiniai beprotiški kulniukai gali apeiti tam tikrą riziką, susijusią su tradiciniais aukštais kulniukais, kurie atsiranda dėl nenaudingų kampų naudojimo ir pėdos, ir rutulio, tačiau gali kilti ir kitų problemų. Platforminiai batai gali pabrėžti pėdos ir didelio pirštų jungties rutulį, o blogai suprojektuotas batas gali turėti ilgalaikių žalos jūsų sveikatai. Jei pastebite nuolatinį skausmą, apsivilkę kulniukus, pasitarkite su savo gydytoju dėl sveikesnių alternatyvių patarimų.