Kaip veiksmingai yra ištraukti gimstamumo kontrolės metodą?

Jau daugelį metų ištiko pokštas, kad žmonėms, kurie naudoja išskleidžiamą gimimo kontrolės metodą, taip pat vadinamas coitus interruptus ar pašalinimu, yra vardas. Šis vardas yra “tėvai”. Galima daryti išvadą, kad šis metodas nėra perspektyvi ar veiksminga nėštumo prevencijos priemonė. Daugelis žmonių tikėjo, kad išankstinis ejakuliacinis skystis, išsiskiriantis iš varpelio prieš tikrąją ejakuliaciją po orgazmo, yra sperma ir gali sukelti nėštumą. Keli moksliniai tyrimai rodo, kad abi prielaidos yra neteisingos – tai, kad “preum” paprastai neturi spermatozoidų, ir kad, tinkamai praktikuojant, pašalinimas gali būti gimimo kontrolės metodas, kurio patikimumas lygus su prezervatyvais.

Nauja pagarba

Guttmacherio instituto atliktais tyrimais nustatyta, kad prieš ejakuliacinį skyscią išsiunčiamas aktyvus spermatozoidas. Taigi, kai pašalinimo metodas yra teisingai ir nuosekliai naudojamas, jis 96% laiko neleidžia nėštumui. Tai atitinka 98 proc. Sėkmės rodiklius, pasiektus naudojant prezervatyvą, vadinamame “tobulu naudojimu”.

Niekas nėra tobulas’

Tyrimo autorius Rachel K. Jones pažymi, kad “niekas nėra tobulas”, įspėjimas, kad atkreipia dėmesį į tai, kad gimdymo kontrolės atsisakymo metodas yra lengvai praktikuojamas neteisingai. Vyrai turi ištraukti 100 procentų laiko iki pirmojo “squirt” ejakuliacija. Kai partneriai nepasileidžia laiku, kiekvieną kartą sugedimo rodiklis padidėja iki 27 proc. Tiems, kurie praktikavo techniką teisingai, sugedusių rezultatų vidurkis, kartu su tais, kurie tai padarė neteisingai, vadinamas “tipiniu naudojimu”, buvo 18 proc., Tik šiek tiek didesnis negu 17 proc. Tipiškas prezervatyvų naudotojų trūkumas.

Veiksmingumo didinimas

Atsižvelgiant į planuojamą tėvystę, bendras nepasitenkinimo šaltinis, kai naudojamas pašalinimo metodas, atsitinka, kai vyrai nesugeba šlapintis tarp lyčių raundų. Sperma gali likti šlaplėje po ejakuliacijos, o spermatozoidai gali apvaisinti savo partnerį, jei jo išstumiama prieš ejakuliacinį skysčių vėlesnį sekso epizodą. Manoma, kad šlapinimasis praplauna bet kokios spermos šlaplę. Vyrai, besigydantys pašalinimo metodu, visada turi šlapintis po ejakuliacijos, planuojant vėl sugrįžti į savo partnerį. Taip pat reikia pasirūpinti, kad sperma nebūtų pažeista. Vyrai taip pat turėtų plauti rankas po lyties, kad per spermą nepatektų sperma į makštį.

STD apsauga nėra

Pašalinimo metodas netrukdo lytiniu keliu plintančioms ligoms. Vien tik įvairios vyrų ir moterų prezervatyvų formos gali užkirsti kelią STD, kadangi jie yra vieninteliai būdai, kurie sudaro fizinę kliūtį užkirsti kelią dalijimui kūno skysčių. Todėl, norint užkirsti kelią STD plitimui, tik monogaminės poros turėtų apsvarstyti galimybę naudoti Ištraukimo metodas.

Vaisingumo sąmoningumas

Ištraukimo metodas geriausiai tinka monogaminėms poroms, kurios negali toleruoti hormonų ar kitų gimdymo kontrolės formų, ir gali geriausiai veikti kartu su vaisingumo informavimo metodais, kitaip vadinamos ritmo metodu, kuriame yra moterų reprodukcinis ciklas, ir papildomą priežiūrą Yra atsižvelgiama į ovuliacijos laiką, kai nėštumas yra labiausiai tikėtinas.