Kiek kalorijų galite sudeginti per beprotybišką treniruotę?

“Insanity” yra “Shaun T” sukurta namuose treniruotės programa, sukurta “Beachbody”. Programa susideda iš dešimties DVD ir tvarkaraščio, kad būtų galima parodyti, ką DVD kiekvieną dieną turi dalyvauti.

Atliktas pratybų tipas

“Insanity” yra DVD rinkinys, kuriame yra didelio intensyvumo intervalų treniruočių, tai reiškia, kad yra intensyvaus intensyvaus fizinio krūvio trukmė ir trumpas poilsio laikotarpis. Yra ir DVD, kurie yra visiškai kardio kondicionavimo, o kai kurie DVD yra skirti sustiprinti atkūrimo programą.

Kalorijos, sudegintos pagal pratimą

Didelio intensyvumo intervalo treniruotės gali sudaryti iki 160 kalorijų per dešimt minučių vidutinio svorio asmeniui. Stiprus kardio veikimas gali uždegti 318 kalorijas per 40 minučių 150 svarų asmeniui. Išieškojimo dienos gali sudeginti 255 kalorijas per 50 minučių.

Prognozuoti kalorijų deginimą

Kiekvienas degina kalorijas skirtingai ir skirtingu greičiu, tačiau yra tam tikrų veiksnių, dėl kurių jūsų kalorijų deginimas gali būti labiau nuspėjamas. Vyrai paprastai degina daugiau kalorijų nei moterys. Kuo aukštesnis ir sunkesnis, tuo daugiau kalorijų jūs naudojate. Be to, tinkamas žmogus, vykdydamas tą patį pratimą, dega mažiau kalorijų nei netinkamas žmogus.