Kiek kalorijų yra hibachi virti maisto?

Pagal “Merriam-Webster” internetinį žodyną “Hibachis” yra anglies stiliaus grilis, pagaminta Japonijoje 1800-aisiais. “Hibachi” virti valgiai yra populiarus pasirinkimas Azijos restoranuose. Hibachi pagamintas maistas taip pat yra geras kalorijų sąmonės pasirinkimas.

Identifikavimas

“Hibachi” pagamintas maistas, kaip rodo pavadinimas, pagamintas į hibachi pagamintas maistas. “Hibachi” virti maisto produktai turi skirtingus grilio ženklus ir yra prieinami daugelyje sričių.

Kalorijų skaičiavimas

Mitybos faktai skiriasi priklausomai nuo to, kokio tipo maisto jūs pasirenkate ir kaip jis yra paruoštas. Paprasto kepta vištienos masė yra 67 kalorijos už unciją pagal “Fat Secret”, tuo tarpu populiariame meksikietiškame restorane yra apie 70 kalorijų. Hibachi virti valgiai taip pat gali būti geri pasirinkimai; vienas populiarus “Hibachi” vištienos patiekalas siūlo 353 kalorijas.

Privalumai

Pasak dietologų ir kūrybinių knygų autorės Ellie Krieger, grotelės, įskaitant “Hibachi” grotelės, yra geros sveiko maisto gaminimo priemonės. Medžio anglys degina skonį ir malonią tekstūrą be kalorijų, kurios gaunamos iš kreminių padažų ar cukraus pakaitalų.

Apsvarstymai

Užsisakę restorane “Hibachi” pagamintą maistą, būkite atsargūs dėl priedų. “Krieger” pažymi, kad restoranuose naudojamose padažose kartais gali būti tiek daug riebalų, kaip ir pats maistas. “Krieger” rekomenduoja užsakyti padažus šone, kad galėtumėte valdyti naudojamą kiekį.