Kietos futbolo treniruotės

Futbolo žaidėjai, kurie sugeba įveikti didesnę jėgą, žvelgdami į vietos veiklos efektyvumą, įskaitant geresnį sugebėjimą įveikti priešininkus ir padaryti daugiau kovos. Norėdami smogti sunkiau, turėtumėte pagerinti spąstus jūsų klubų ir kojų, kurie važiuoja į žemę ir skatina jus į priekį priešininką. Nors “lauko” treniruotės yra naudingos, futbolo treneriai mano, kad ribojant sunkius smūgius šioje srityje, galima sumažinti sužalojimus, teigia Scott Barboza 2013 m. ESPNBoston.com straipsnis. Jūs taip pat galite efektyviai pagerinti savo pataikymo galią be kontaktinių pratimų.

“Bear” nuskaitymo gręžtuvas

“Bear” nuskaitymas ugdo galingumą ir sprogimą jūsų klubuose, pagerina jūsų gebėjimą vairuoti savo priešininką į priekį. Be to, gręžimas verčia jus likti mažas, o tai yra ta pozicija, kurios jūs norite būti, kai jūs išbandote priešininką. Pradėkite nuo savo rankų ir kojų, panašiai kaip į “pushup” poziciją. Pakelkite klubus į orą ir tada nuskaitykite ant visų keturių, kaip greitai, kaip jūs galite 20 jardų. Poilsis 60 sekundžių, tada pakartokite, užbaigiant gręžimą iš viso 10 rinkinių.

“Man-in-the-middle” gręžtuvas

Vidutinio gręžimo žmogui reikia daugybės futbolo žaidėjų. Vienas žaidėjas stovi savo komandos draugų rato viduryje. Apskritimo centre esantis žaidėjas nurodo vieną komandos komandą, kuris savo ruožtu turi spręsti pirmyn ir nukreipti žaidėją apskritimo centre. Jei apskritime esantis žaidėjas sugeba nugalėti priešininką, jis pakeičia pozicijas. Jei ratu centre esantis žaidėjas yra nugalėtas, jis turi pakartoti gręžimą ir nukreipti į kitą komandos komandą.

Pit Drill

Dėl tikro iššūkio su komandos nugalėtoju įtraukite grąžtą į savo futbolo treniruotes. Norėdami nustatyti sėjamąją, sukurkite duobę apskritimo ar kvadrato formos, naudodamiesi spurgomis ar kovos su manekenais. Ar jūs ir jūsų komandos drauge esate priešingi vienas kitam. Jūs ir jūsų komandos drauge vienu metu paimkite vienas kitą, dažnai inicijuodami trenerio švilpuku. Jūs ir jūsų komandos draugai kuo sunkiau vieni kitiems stengdamiesi vairuoti vienas kitą kieme. Komandos kapitonas, kuris yra išmuštas iš aikštelės, praranda.

Naudojant olimpinius keltuvus

Olimpinės svorio treniruočių treniruotės, tokios kaip galios valymas ir stumdymas, apima intensyvius, visą kūną veikiančius judesius, kurie padės jums sukurti galingumą per klubus ir kojas. Įtraukite juos į savo treniruočių režimą du kartus per savaitę, užpildydami tris keturis iš keturių iki aštuonių pakartojimų kiekvienoje grupėje. Galia švari ir stumdomasis greitis yra greitosios pratybos. Reikėtų atkreipti dėmesį į techniką ir atlikti kiekvieną rep as sprogdaug, kiek įmanoma. Galios valymas reiškia, kad stumdomas priešais šlaunis ir tada šokinėja ir traukia savo liemenį, gaudydamas jį pečiais. Stumdomi sraigtai stūmoklis prasideda prie pečių. Pereikite prie variklio, pritvirtintą prie viršaus, gaudydami visą savo rankas.