Medaus kaukė dėl spuogų

Medus hidratuoja odos, kuriai būdinga spuogas, drėgmės atgal, kur griežta, pašalina spuogus nuo ingredientų nuo valiklių ir vaistų. “Honey” turi priešgrybines ir antibakterines savybes, kurios gali pagaminti riebalus, sumažina paraudimą ir užgesina dirginantį uždegimą. Taikykite medaus kaukę ir žiūrėkite, kaip jūsų spuogai paimkite užpakalinį žibintuvą.

Honey, aš susitraukiau spuogus

Manukos medus gaminamas Naujojoje Zelandijoje bitėmis, kurios apdulkina Manukos krūmą. Šis medus gali apsaugoti nuo odos bakterijų ir stimuliuoja odos ląstelių gamybą. Jame taip pat yra priešuždegiminių savybių, kurios gali sumažinti skausmą, susijusį su kai kuriais spuogais, ir antioksidantus, kad išlygintumėte gabalėlių ir randų. Be to, Manukos vandenilio peroksido komponentas yra panašus į benzoilo peroksidą, sudedamąją medžiagą, kuri randama be recepto ir receptinių spuogų gydymo vaistais. Medus veikia taip pat, kaip suskaidyti bakterijas ant odos, kad atsikratytų juodmedžių ir spuogų.

Padaryti magiją atsitiko

Pasukite į virtuvę, kad pagamintumėte namines medaus kaukes, kad išvalytumėte savo spuogus. Sumaišykite 1 1/2 puodelio rudojo cukraus, 3 arbatinius šaukštelius pieno ir 1 arbatinį šaukštelį medaus. Pienas drėkina jūsų veidą, o pieno rūgštis atsikratoma negyvų odos ląstelių, užkimštų jūsų poras. Arba sukurkite kaukę su avokadu, kuris padeda išlyginti jūsų veido spalvą ir hidrinti veidą. Įdėkite 1/4 avokado, 3 šaukštus šviežio grietinėlės ir 1 šaukštą medaus kartu maišytuve, ir tyrę iki lygios. Dar viena medaus kaukė yra nuo 1 iki 2 susmulkintų aspirino tablečių, ištirpintų šiek tiek vandens. Supilkite 1 šaukštą medaus į vandenį, tada naudokite šaukštą, kad sumaišytumėte ją su losjonu.

Paraiškų teikimo procesas

Pirmiausia nusiplaukite savo veidą su spuogus gesinantys ingredientai, tokie kaip benzoilo peroksidas, salicilo rūgštis, siera ar alfa hidroksi rūgštis. Patalpinkite pieno kaukę ant ranka ir švelniai sudrėkinkite mažuosius ratus ant veido. Palikite jį 15 minučių. Arba nulupkite avokado medaus kaukę ant rankų ir kreipkitės į veidą, naudodami mažus smūgius. Tegul kaukė prasiskverbia per odą bent valandą. Sumažinkite aspirino-medaus kaukę ant veido ir leiskite 10 minučių prasiskverbti.

Būk saldus tavo odai

Po reikiamo laiko nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nuvalykite odą švariu rankšluosčiu. Taikykite tam tikrą dažų dangą su medvilnine juostele ir nuvalykite veidą. Pasirinkite tonerius su arbatmedžio aliejumi, salicilo rūgštimi ir raganos lazdelėmis dėl jų spuogų gydymo ingredientų. Glaudinkite nekomedogeninį drėkintuvą su apsauga nuo saulės aplink visą veidą. Įsitikinkite, kad tai yra vandens pagrindu, be jokių dirbtinių kvapų ar spalvų, galinčių pabloginti spuogus.