Medus lazdos mitybos faktai

Jei kada nors esate pagunda medaus lazdelėmis, tuos brangenybės, kurios spindi saulės šviesoje, jūsų kaimynystėje esantiems ūkininkams parduoda medaus staliuką, apsvarstykite pagundą. Jie gali būti geras pasirinkimas, kai trokštate ką nors saldaus.

Prekės aprašymas

Medus lazdelės yra populiarus gydymas. Medaus lazdelė yra nedidelis kiekis medaus, įdėto į plastikinį vamzdelį. Jei norite gauti medaus, pasisukite galu žirklėmis arba, jei jaučiatės mažiau rafinuotas, tiesiog ištraukite iš galo. Kai medus lazdelėse yra kvapiųjų medžiagų, tokių kaip citrinų ar aviečių.

Kalorijos

Nors medus yra kalorijų tankis, vienoje medaus lazdelėje esanti suma yra pakankamai maža, kad medaus lazdelės būtų tinkamos vartoti kaip mažai kalorijų. Populiarus prekės ženklas turi 15 kalorijų už lazdelę pagal “Fat Secret” maisto ir mitybos informacijos duomenų bazę.

Privalumai

Medus yra vienas iš sveikiausių saldiklių, nes jame jau yra visi vitaminai ir mineralai, reikalingi cukraus metabolizmui, teigia dietologas Janetas Maccaro, citintas Seleno Yeager knygoje “Daktaro knygos apie maisto šalinimo būdus”.

Įspėjimas

Jei jūsų namuose yra mažylių, būtinai neleiskite medaus lazdelių pasiekti. “Kids Health” duomenimis, jie gali ne tik užsikemšti plastiku, bet natūraliai medumi esančios bakterijos gali sukelti kūdikių botulizmą jaunesniems nei vienerių metų vaikams.