Minkštieji plaukai su citrinų sultimis, augaliniu aliejumi ir alyvuogių aliejumi

Plaukai, veikiantys elementus, kietas vanduo arba dažnas dažymas ar cheminės medžiagos, gali būti sunkūs, sausūs, įtrūkę ir trapūs. Laimei, giliai kondicionuojantys gydymo būdai natūraliai gali būti gaminami su namų apyvokos daiktais, įskaitant citrinų sultis, augalinius aliejus ir alyvuogių aliejų. Minkštiems plaukams naudokite citrinų sultis su natūraliais riebalais, kad drėkintu ir blizgesiu. Augalinis aliejus ir alyvuogių aliejus gali būti naudojami savarankiškai arba su kitais natūraliais ingredientais, kad būtų gilus būklė, atkurtų ir sušvelnėtų pažeistas ar sausas plaukas.

Saldus sidabras

Sausus plaukus kartais lydi sausas, niežtintis ir nelygus galvos oda. Citrinų sultys prideda rūgštingumą prie bet kokio plaukų gydymo ir padeda atsilaisvinti nuo negyvų odos ląstelių ir dribsnių, kad paliktų jūsų plaukų švaresnį ir minkštesnį. Sumaišykite 2 šaukštus citrinų sulčių su smulkia meniu prinokusia banana, kurioje yra daug atkuriamųjų mineralų ir vitaminų. Įpilkite 1 šaukštą medaus, kuris yra natūralus drėkintuvas, ir šukės mišiniu per savo plaukus nuo galvos iki galo. Palaukite 20 minučių, tada šampuokitės ir praplaukite.

Specialus alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus, kuriame yra daug antioksidantų ir vitaminų, sukuria turtingą ir maitinančią plaukų gydymą. Pabandykite maišyti ketvirtadalio puodelio alyvuogių aliejaus su vienu kiaušiniu, kuriame yra baltymų ir riebalų, kurie padeda užblokuoti drėgmę. Užtepkite mišinį ant galvos odos ir plaukų, tada susieskite dėžutės dangteliu ar plastikiniu maišu. Palikite gydymą taip ilgai, kaip norima, net per naktį, tada kruopščiai nuplaukite šampūnu ir vandeniu, kad pastebimai švelnesni plaukai.

Daržovių variantai

Augaliniai aliejai taip pat yra veiksmingi minkštikliai, kurie gali sušvelninti plaukus. Kanolo alyva dažniausiai randama namie ir maisto parduotuvėse, tačiau naudingos yra ir kitos augalinės aliejaus, tokios kaip ricinos aliejus ir jojobos aliejus. Sumaišykite ketvirtadalį puodelio augalinio aliejaus su argano aliejaus – vitamino turtingo augalinio aliejaus – ir keletą lašų jūsų mėgstamiausias kvapnus eterinis aliejus. Sukirkite mišinį per savo plaukus ir masažuojate jį ant galvos. Palikite 10 minučių ir paskui nuplaukite.

Karšto alyvos karštis

Karštą aliejaus apdorojimą galima atlikti naudojant alyvuogių aliejų ir augalinius aliejus, ir jie yra veiksmingi būdai, kaip suteikti jūsų plaukams drėkinimo jėgą. 1/4 ar 1/2 puodelio, priklausomai nuo jūsų plaukų ilgio, alyvuogių aliejaus ar jojobos aliejaus mikrobangų krosnelėje arba viryklėje, kol šilta, o ne karšta. Užtepkite šiltą aliejų plaukams ir apvyniokite šiltu rankšluosčiu aplink plaukus. Po 30 minučių praplaukite plaukus šampūnu ir vandeniu.