Namų gynimo priemonė, padedanti nuslėpti karčiųjų vaistų skonį

Gali būti sunku gauti vaiko — ar net pats – vaistus, ypač jei jie yra rūpi. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, vėžio gydymo metu, šie vaistai yra būtini gydymui ir geresniam jausmui. Laimei, yra įvairių būdų, kaip paslėpti blogą skonį vaistų.

Norėdami užmaskuoti karčiojo vaisto skonį, sutraukti arba ištuštinti kapsules ir sumaišyti su mažais kiekiais maisto. Pabandykite sugadinti vaistą ir sumaišyti jį su ledais, šokolado sirupu, minkštu saldainiu, vaisių apvalkalu, vaisių skonio gėrimais, obuoliais, želė ar cukrumi iš miltelių – tiesiog būtinai valgykite ar gerkite maistą ar gėrimą Kad vartojate visą vaistą. Taip pat galite tai daryti su skystu vaistu. Pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, ar gerai sumaišyti, sutraiškyti ar ištuštinti tam tikrus vaistus – ne visi vaistai gali būti paslėpti tokiu būdu.

Pasiruošimas burnai ir vaistams anksčiau laiko gali padėti nuslėpti blogus skanius vaistus. Prieš vartodami karčiųjų vaistų, atlikite tai, susišvirkštę ant ledo kubo ar ledo. Tai padės numalšinti burną ir sumažinti skonį. Be to, šaldykite vaistus, kad sumažintumėte nepakartojamą skonį. Kai baigsite vartoti vaistą, praplaukite burną naudodami savo mėgstamą gėrimą, kad sumažintumėte bet kokį kartaus poskonį.

Įkiškite karčiąsias skonio kapsules ar tabletes kuo toliau į liežuvį. Suck vandens ar skonio gėrimas, pavyzdžiui, sulčių aukštyn per šiaudų. Sutelkite dėmesį tik į greitą skysčio nurijimą arba nurijimą – ne į tabletes. Vaistas lengvai suliejamas su sultysmis — padeda sumažinti bet kokį blogą skonį. Jei šis procesas jums yra sudėtingas, praktiškai naudokite geresnius skonio objektus, tokius kaip nedideli sviesto dengiantys saldainiai.

Paslėpkite blogo skonio vaistus, paversdami juos skystu pavidalu. Drėkinkite vaistą ir paskleiskite jį tarp dviejų šaukštų atlošų, prieš sumaišydami jį į savo mėgstamą gėrimą, pvz., Pieną, sultis ar soda. Jei vaistai jau yra skystoje formoje, tiesiog sumaišykite juos su norimu skysčiu. Saldaus skonio gėrimas geriausiai padeda užmaskuoti karpos vaistus. Tiesiog būtinai stebėkite porcijos dydį, kad įsitikintumėte, jog jūs ar jūsų vaikas gali gerti visą puodelį. Tokiu būdu galima praskiesti beveik visus vaistus, tačiau pasitarkite su savo gydytoju, ar tai yra saugu. Kai kurios vaistai, užpildyti vandeniu ar lėtai atpalaiduoti, nebus tokie veiksmingi, jei praskiestų.

Sutraiškyti ir sumaišyti su maistu

Prevenciniai ir tolesni gydymo būdai

Naudok šiaudus

Paverskite jį skystu