Nemokami gimnastikos pamokų planai

Gimnastikos pamokos padeda vaikams ugdyti fizinį koordinavimą ir įgūdžius. Jie moko vaikus, kaip tinkamai panaudoti savo pusiausvyrą ir sukurti gerą tikslumo ir laiko supratimą. Gimnastikos pamokos gali išmokyti vaiko klausos įgūdžių, kaip sekti kryptį, kaip pasisukti, pagarba kitiems ir kaip dalyvauti grupėje.

1 pamoka: grindų darbai

Pasirūpinkite, kad vaikai sušiltų, vaikščiodami aplink sporto salę, naudodamiesi skirtingomis kojų dalimis: kulniukais, pirštais, pėdomis ir kojomis. Kitas, kad jie juda arba paleisti aplink sporto salėje naudojant tos pačios dalys kojos. Vaikelius vaikščiokite po grindimis naudodami skirtingas kūno dalis. Priminkite, kad jie yra šalia grindų. Tada vaikai stengiasi judinti savo kūnus taip toli nuo grindų, kiek jie gali. Tada vaikai praktikuoja formų formavimąsi ore: išlenktą formą ir ištemptą formą. Galiausiai, vaikus praktikuojant formas, važiuodami ir šokinėja.

1 pamoka: mažoji įranga (aparatūra)

Duokite kiekvienam vaikui lanką ir sėdėkite jo viduje. Paaiškinkite jai, kad tai yra jos erdvė. Pasinaudokite jos judesiu aplink savo žiedą naudodami skirtingas savo kūno dalis. Ar vaikai praktikuoja įvairius būdus šokinėti į savo lanką ir iš jo. Nurodykite vaikus eiti nuo dviejų pėdų iki vienos pėdos, nuo pėdos iki pėdų, nuo penkių iki penkių pėdų, vienos pėdos iki tos pačios pėdos ir vienos pėdos iki kitos pėdos. Skatinkite juos naudoti rankas ir kojas, kad šokinėtumėte ir ištrauktumėte iš jų lankus. Vaikus atvėsite, laikydami savo lanką virš galvos ir šokdami per jį, nuleiskite jį prie žemės priešais juos. Tada pakelkite juostelę virš jų galvų ir ištraukite taip aukštą, kiek gali. Pakartokite ruožą į kiekvieną pusę ir tada priešais juos.

2 pamoka: grindų darbai

Vaikams reikia sušilti, greitai judindami kambarį rankomis ir kojomis. Ar jie praktikuoja šokinėjimą ir formavimą su kūnais ore; Paaiškinti vaikams, kad jie ketina praktiškai subalansuoti. Duokite jiems keletą minučių treniruočių balansavimo įvairiose pozicijose. Turėkite vaikų pusiausvyrą ant nugaros, dugno, pečių, šonų ir skrandžio.

2 pamoka: įranga (aparatūra)

Padalinkite vaikus į penkias grupes. Ar kiekviena grupė turi nustatyti kitą įrangą. Paprašykite kiekvienos grupės sėdėti šalia įrangos. Ar jie praktikuoja judėti po įrenginiu, per jį, kartu ir aplink. Primenate, kad bent kartą jų judėjimo metu naudokite jų pusiausvyrą. Kitas, grupės turi pasukti į kitą įrangą. Ar jie praktikuoja lėtus ir greitus judesius, išlaikydami pusiausvyrą. Galiausiai grupės turi pasukti į kitą įrangą. Ar jie praktiškai keičia nuo mažų, susipainiojančių formų iki didelių, ištemptų figūrų. Paprašykite, kad jie išmėgintų du skirtingus balansus, kurie seka vienas kitą. Baigę grupes, suraskite juos ir palikite ant grindų. Norėdami atvėsti, vaikai turi atsistoti ir išlaikyti pusiausvyrą ant dviejų kojų, ištiesdami formą ir lėtai įsikibę į mažą formą.