Pasibaigęs jogurtas ir apsinuodijimas maistu

Pasak “Stonyfield Yogurt”, kokybei ir gaivumui geriau vartoti jogurtą pagal naudojimo datą. Yra keletas pranešimų, kurie sako, kad gerai valgyti pasibaigusį jogurtą, tačiau jei nesate atsargūs, galite rizikuoti maisto produktų vartojimu sergant jogurtu. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei įtariate apsinuodijimą maistu, valgydamas pasibaigusį jogurtą.

Pagal 1970 m. “Time” straipsnį, 1970 m. Prasidėjus maisto pakuotėms, maisto produktų gamintojams buvo nustatytas maisto produktų paketų galiojimo terminas. Federalinės vyriausybės nereikalauja pateikti maisto produktų datos, išskyrus mišinius kūdikiams. Maisto paketuose matomų tipų “parduoda”, “geriausia, jei naudojate (ar anksčiau)” ir “naudoti pagal”. Jogurtai yra paženklinti vartojimo data, o tai reiškia, kad jūs turite valgyti jogurtą prieš pažymėtą datą geriausios kokybės, o nebūtinai saugos.

Jei turite jogurtą šaldytuve, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, prieš jį išbandydami turėtumėte jį apžiūrėti. Net blogo jogurto skonis gali jus sudominti. Amerikos ambulatorinių gydytojų kolegija sako, kad jei jūsų jogurtas auga, tai turėtumėte jį išmesti. Jogurtas paprastai nėra blogas kvapas, net jei jis pasuko, pagal ACEP, todėl negalite pasikliauti savo nosine, norėdami aptikti saugumą. Kaip sakoma, kai kyla abejonių, išmeskite.

Dauguma jogurto apsinuodijimo maistu simptomų yra žarnyno sutrikimai, tokie kaip viduriavimas. Mielės, lėtai augančios bakterijos ar mikroorganizmai, įvedami į jogurtą iš papildomų ingredientų, yra tipiškos jogurto apsinuodijimo maisto produktais priežastys. Pasak JAV maisto ir vaistų administracijos, kai kurie žmonės yra labiau pažeidžiami dėl apsinuodijimo maistu, nei kiti. Nėščioms moterims, mažiems vaikams, pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su pažeista imunine sistema, pvz., Su ŽIV, neturėtų valgyti jogurto prieš vartojimo datą.

Pasak Nacionalinio maisto produktų konservavimo centro, jogurto perdirbimas ir rūgštingumas suteikia tam tikrą apsaugą nuo ligų sukėlėjų, kurie sukelia su maistu plintančią ligą. Įsitikinkite, kad jūsų šaldytuvas pakankamai šaltas, 40 laipsnių Fahrenheitui arba žemiau, gali padėti išvengti pelėsių ir bakterijų augimo jūsų jogurtuose. Laikykite savo jogurtą ant viršutinės lentynos šaldytuve, o ne ant durų, kad ji būtų tinkama temperatūrai. Pasak Gamtos išteklių gynimo tarybos, šaldytuvo durelės yra šilčiausias šaldytuvo skyrius.

Apie galiojimo datą

Ar jūsų jogurtas yra saugus valgyti?

Pasibaigusio jogurto valgymo rizika

“Yogurt Fresh” laikymas