Širdies plakimas pratimai

Širdies širdies plakimas yra jausmas, kuris jaučiasi kaip jūsų širdis plunksnėja, praleidžia ritmą, lenktyniauja ar spardoma. Palpitacijos jaučia kaklą, krūtinę ar gerklę. Paprastai jie nėra rimti, tačiau jie gali sukelti nerimą, o tai iš tikrųjų apsunkina problemą. Tik tada, kai širdies plakimas rodo nenormalų širdies ritmą, tai yra sunkesnės būklės simptomas, pvz., Širdies liga, mažas kalio kiekis ar vienos širdies vožtuvų anomalija.

Normalus širdies ritmas

Pasak “MedlinePlus” Nacionalinio sveikatos instituto, normalus širdies susitraukimų dažnis yra 60-100 kartų per minutę. Reguliarus fizinis aktyvumas gali sumažėti maždaug 55 kartus per minutę. Širdies susitraukimai greičiau nei 100 smūgių per minutę yra būklė vadinama tachikardija. Retkarčiais papildomas širdies plakimas yra žinomas kaip ekstrasistolė arba ektopinis širdies plakimas, kuris taip pat būdingas širdies širdies plakimui.

Treniruotės ir raumenys

Pleistrai retai pasireiškia fizinio krūvio metu. Pasak Ajovos universiteto ligoninių ir klinikų, jie paprastai įvyksta prieš ir po fizinio aktyvumo. Kai širdies ritmas prailgėja, praeina širdies plakimas ar širdies plakimas. Po pratimų adrenalino lygis išlieka aukštas tam tikrą laiką, kai širdies ritmas sulėtėja. Širdies plakimas ar papildomas širdies plakimas per šį laikotarpį grįžta, kartais padidėja dažnumas ir dažnis.

Pratimai gali padėti

Pratimai gali padėti išspręsti stresą, dar labiau prisidedant prie širdies plakimo, ir išlaikyti širdį geros būklės. Veikiančių veiklos rūšių keitimas, siekiant nustatyti, ar pasikeičia dažnis ir pasireiškiantis širdies plakimas, gali padėti nustatyti “sukelti” veiklą, kurią turėtumėte tikriausiai keisti ar visiškai sustabdyti.

Pranešti apie savo gydytoją

Jei turite didelio kraujospūdžio, didelio cholesterolio kiekio kraujyje ar diabeto, praneškite savo gydytojui, jei pradėsite širdies plakimą širdyje. Taip pat pasakykite gydytojui, jei staiga pasikeitė širdies ritmo ritmas ar dažnis, pulsas yra didesnis nei 100 smūgių per minutę be nerimo, fizinių pratimų ar karščiavimo, arba dažnai manote, kad širdies plakimas yra didesnis nei 6 per minutę. Tai taip pat gali padėti dokumentuoti širdies plakimo laiką, tipą ir trukmę bei tai, kaip jūs jausitės, kai jie įvyko. Tai padės jūsų gydytojui nustatyti, ar yra kokių nors priežasčių.

Kada skambinti 911

Jei jūsų širdies plakimas sukelia galvos svaigimą, silpnumą, dusulį, sumišimą, diskomfortą krūtinėje, silpnumą ar silpnumą, turite nedelsiant paskambinti 911. Tai yra potencialiai pavojingų gyvenimo būklei būdingų simptomų, tokių kaip širdies vožtuvų liga, širdies smūgis, Širdies nepakankamumas ir insultas.