Sporto rankų ir akių koordinavimas

Rankų ir akių koordinavimas yra naudojamas daugelyje kasdienių darbų. Supilkite pieną, sulaužykite drabužius, padėkite stiklą ant kalnelių. Sporto metu jis naudojamas nuo pradžios iki pabaigos. Mesti kamuolį, sustabdyti ritulį, nukristi tiesiai, perduoti kamuolį, sugauti kamuolį. Kiekviena sporto rūšis naudoja kitokiu būdu. Kai kurie sporto apdovanojimai yra reakcingi įgūdžiai, o kiti atlygina intensyvią koncentraciją. Jūsų rankų ir akių koordinavimas turi būti žvaigždžių, net jei jūs esate vidutiniškas sportininkas, vienas nepilnametis klaidingas skaičiavimas gali būti katastrofiškas.

Beisbolas

Amerikos amerikietiška pramoga reikalauja išskirtinai didelės rankos ir akių koordinavimo. Tedas Williamsas, paskutinis žaidėjas, kuris septyniolika kartų pasiekė 400 taškų per sezoną, sakė vieną kartą: “Labiausiai sunku padaryti tai, kad būtų pasiektas apvalus beisbolas su apvalia lazda”. “Fastball”, pasiekiantis 90 mylių per valandą ar daugiau nuo 60 pėdų, 6 colių atstumu, suteikia tešlą 0,4 sekundės, kad pamatytumėte rutulį, pasuktumėte šikšnosparnį ir sukurtumėte kietąjį kontaktą. Sujunkite tai, kad gaudytumėte daugiau kaip 100 mylių per valandą batotu kampu, ištraukite jį iš savo pirštinės ir išmeskite 120 pėdų pėdas į stacionarųjį tikslą, dažnai per keturias sekundes. Visa tai gali įvykti dešimtys kartų per kiekvieną žaidimą.

Krepšinis

Krepšinis yra puikus sportas tiems, kurie nori pagerinti savo rankų ir akių koordinavimą. Krepšinis įpareigoja jums naudoti rankų ir akių koordinavimą, norint sugauti, perduoti ir šaudyti kamuoliuką, kai jį saugo tas, kuris bando neleisti jums atlikti visų trijų. Jėgos, nugaros ir lanko matavimas, kuris turi būti dedamas ant rutulio, kad šaudyti jį per horizontalų lanką, – tai įgūdžius, kuriuos sunkina priešininkų gynėjai ir žaidimų laikrodis.

Futbolas

Futbolas apibūdina fiziškumą ir strategiją rankomis ir akimis. Futbolas, maždaug 60 proc. Žaidėjų lauke turės naudoti rankų ir akių koordinavimą. Tačiau šie 60 proc. Turės sugebėti mesti arba sugauti kamuolį, o gynėjas bando atskirti galą nuo likusio jo kūno. Pavyzdžiui, ketverbis turi išmesti pailgą rutulį spiralėje į judančią taktiką, esančią 50 metrų ar mažiau, kad nebūtų klaidų, o šalta, kai susiduria su gynėjais. Jo imtuvas turi spręsti lauką, bandydamas įveikti gynėją, o tada sugauti pratęstą rutulį, nesulaužydamas.

Golfas

Rankų ir akių koordinavimas golfo žaidime yra labai skirtingas nei bet kuris kitas sportas, tačiau jis yra panašus į beisbolą, nes jis vaidina svarbų vaidmenį kiekviename žaidimo aspekte. Golfo prielaida yra pasukti ilgą lazdelę su svogūnine galva mažame kampe. Kreipkitės į klubą aukštyn ir užpakalinėje pusėje, pastumdami atgal į kampą, kad galėtumėte pagaminti kuo daugiau sukimo momento. Turėtumėte nukreipti mažą kamuoliuką į visiškai tolygiai tiesią liniją, kuri gali įvykti tik tada, kai jūsų Klubo galva yra statmena jūsų tikslui smūgio vietoje. Kuo labiau sugebate atlikti šią užduotį, tuo mažiau laiko turėsite tai padaryti žaidimo metu.

Ledo ritulys

Ledo ritulys, kuris naudoja rankos ir akių koordinavimą, yra du pagrindiniai elementai. Vienas iš jų smogia mažą maišą, kurio dydis yra sausainis, kurio ilgis nukreiptas lazdele, kurio galinėje pusėje yra plokščia lazdele. Kitas priešais tinklą pritūpęs prie šių mažų lazdų, plaukiančių su tavimi, iki 100 mylių per valandą ir sustabdydamas jį, kol jis praeis pas jus. Ledo ritulys yra unikalus tuo, kad naudodamiesi rankos ir akių koordinavimu, jūs sliduojate ant milžiniško šaldyto ledo sluoksnio.