Spygliuočių spuogai

Fenugreek, kitaip žinomas kaip graikų sezamo ir paukščio pėdos, turi ilgą terapinį gydymo būdą gydymui ir uždegimo šalinimui. Kuriuose yra galingų antioksidantų, kurie duoda reikšmingos naudos kepenų ir kasos ligų gydymui, lagreek taip pat vartojamas virškinimo trakto sutrikimų, diabeto ir odos sutrikimų gydymui. Nors tolesni moksliniai tyrimai reikalingi, kad būtų galima patvirtinti lapinės dėmės veiksmingumą gydant veido odos problemas, tai buvo populiari liaudies priemonė šimtmečius gydant spuogus. Prašome pasikonsultuoti su savo gydytoju prieš bandydami vaistažoles gydyti namuose.

Fenugreek Identifikacija

Gimtoji į Viduržemio jūros pakrantę Europoje, ožkiena yra metinė žolė, auganti iki dviejų pėdų aukščio. Jame yra tris dalių lapai ir mažos, šviesiai geltonos gėlės. Ilgi, siauri ankštimis yra nuo 10 iki 20 mažų, rudų sėklų, kurias vaistažoliai renkasi rudenį, norėdami vartoti vaistus.

Fenugreek istorija

Šimtmečius tradicinėse Arabijos, Graikijos ir Indijos medicinoje gydyti odą ir padidinti libido, ožkiena taip pat buvo maisto prieskonių Egipte, Indijoje ir Viduriniuose Rytuose. Pasak dr. Deepako Chopros, knygos “Gydomųjų priemonių gynimo” autorius, pirmą kartą pateko ūkininkų, kurie pastebėjo, kad sergantieji galvijai valgys augalą, kai nebenaudos nieko kito. Netrukus žolė tapo žinoma kaip virškinimo pagalba ir vidurius.

Fenugreek nauda

Pasak “2013 m.” “Indijos laikų” straipsnio, lizdinės sėklos gali suteikti vertingos naudos paauglių spuogų gydymui. Jo priešuždegiminiai, antiseptiniai ir raminantys veiksmai padeda išgydyti odos sąlygas, įskaitant egzemą, abscesus ir užpildytus spuogus. Kadangi ožkų diuretikų poveikis padeda pašalinti toksinus per virškinimo sistemą, o ne odą, kur priemaišos gali sukelti infekcijas, lašišos grubelis turi ilgalaikę reputaciją, mažinant spuogus. Pasak dr. Chopros, “Fenugreek sėklose yra daug birių ir gleivių, o sumaišius su vandeniu ar seilėmis, tampa želatina ir atpalaiduoja vangus žarnynas.

Kapsulė, arbata ar sėkla

Fenugreek yra kapsulių, sėklų, miltelių ir arbatos formų. “Home Remedies” “Web” siūlo išbrandžių pintinę pašalinti dėmes. Grind 1 šaukštelis šiaudų sėklų į miltelius ir sumaišykite su šiltu vandeniu. Įmerkite rankinę į tirpalą ir užtepkite ant veido 15 minučių. Vis dėlto, prieš pradėdami vartoti bet kokios rūšies laužą, pasitarkite su savo gydytoju.

Apsvarstymai

Fenugreek gali sukelti dujų, pilvo pūdymas, vandens sulaikymą, svorio padidėjimą ir viduriavimą, kai paimamas iš vidaus. Žmonės, kuriems yra anemija, turėtų susilaikyti nuo paršelių, nes tai gali trukdyti geležies absorbcijai. Žolė taip pat gali sukelti skydliaukės hormonų pusiausvyrą, taigi, jei neturite skydliaukės ligos, neturėtumėte vartoti šiaudų. Pasak Nacionalinio papildomos ir alternatyvios medicinos centro, dėl to, kad lizdas yra naudojamas kaip gimdos stimuliatorius, nėščios moterys neturėtų vartoti vaistažolių. Be to, vaikams iki 2 metų turėtų būti išvengta lazdele.