Sveikos mitybos įpročiai ir visuomenė

Jungtinėse Amerikos Valstijose mes esame antsvorio visuomenė. Mūsų užimtas gyvenimo būdas ir patogių maisto produktų gausa paskatino mūsų plečiantis liemenes. Mūsų visuomenė palaiko ilgas darbo valandas, po kurių eina atsakomybė mūsų šeimoms, vaikams, namams, augintiniams, socialiniams klubams ir kitiems dalykams, kuriems reikia laiko. Patogūs maisto produktai ir greito maisto restoranai suteikia greitą maistą žmonėms, kurie nuolat keliauja. 2010 m. Lapkričio mėn. “Consumer Reports” nacionalinių tyrimų centro ataskaita atkreipė dėmesį į tai, kad daugelis amerikiečių mano, kad jie valgo sveikiau nei jie daro, racionuoto cukraus ir raugintų riebalų suvartojamos maistui yra didesnės nei dauguma supranta.

Patogūs maisto produktai, pavyzdžiui, greitas maistas, picos, paruoštos šaldytos mėsos ar makaronų patiekalai, arbatiniai ryžiai ar makaronų patiekalai, sriubos, užkandžiai, pusryčių pyragaičiai ir vienos porcijos sušaldyti patiekalai yra paprastas sprendimas, kai kasdienis poreikis sumažina valgymo laiką. Tačiau svarbu prisiminti, kad daugelyje šių daiktų yra daug natrio, sočiųjų riebalų ir konservantų. Meniu, kuriame yra patogių maisto produktų, sunku pakeisti maistines medžiagas ir pluoštus, kuriuos galima rasti meniu, kuriame yra šviežių produktų, sveiki grūdai, liesos mėsos ir mažai riebios pieno. Patogūs maisto produktai turėtų būti valgomi tik saikingai, kai tik įmanoma, rengiant šviežius maisto produktus.

Sveikos dietos metu svarbu atkreipti dėmesį į porcijos dydį, o kitas Amerikos visuomenės gripas yra didėjantis mūsų porcijų dydis. Restoranų patiekalų ir supakuotų daiktų, esančių parduotuvių parduotuvėse, dalis padidėjo nuo 1970-ųjų. Svarbu suprasti, kas sudaro vieną porciją, taip pat atkreipia dėmesį į vidines pastabas valgant. Viena jautienos, vištienos ar žuvies dalis yra kortų denio dydis, suapvalinta sauja yra maždaug tokio paties dydžio, kaip pusė puodelio tešlos, o golfo kamuoliukas yra apie vieną porciją džiovintų vaisių ar riešutų. Gerai nykščio taisyklei išvengti persivalgymo yra sustoti valgyti, kai jaučiatės patenkinti, prieš leidžiant sau pajusti viską.

Dauguma maisto produktų gali būti moderuojami sveiko meniu, o tai apima ir saldumynus. Daugelis gėrybių yra pagaminti iš sumažintų riebalų ar be riebalų, pavyzdžiui, sumažintos riebalų arba be riebalų, ledai, žemės riešutų sviestas arba užkandžiai. Tai suteikia sveikesnę alternatyvą visoms riebalų rūšims, tačiau vėl svarbu išlaikyti poros dydį. “Riebalai” nereiškia, kad nėra kalorijų, o daugeliu riebalų turinčių maisto produktų gali būti papildomų kalorijų iš kitos medžiagos, siekiant pagerinti jų skonį. Patikrinkite maisto produktų etiketes, kad nustatytumėte vienos porcijos dydį.

Su šiek tiek praktikos, sveikas maistas gali tapti įpročiu ir gali tilpti į užimtą gyvenimo būdą. Lengvai užkandžių laikykite maistingą maistą aplink namus, pvz., Iš anksto supjaustytus daržoves ar lengviau patrauktus vaisius, pavyzdžiui, bananus, obuolius ar apelsinus. Planu vieną kartą paruošti keletą sveikų patiekalų ir užšaldyti porcijas, kad per savaitę būtų galima greitai pašildyti. “Crock pot” patiekalus galima lengvai paruošti prieš pradedant dirbti, o iki darbo dienos gali pristatyti patiekalus, tokius kaip daržovių čili, raguotos troškulės ar stiprios sriubos.

Patogus maistas

Porcijos dydžiai

Dietos maistas

Pasiūlymai