Treniruoklių įranga, kurti glutes

Sporto įranga yra naudinga, kai bandote sukurti konkrečias kūno dalis. Kalbant apie užpakalį, turite galimybę naudoti mašinas ir laisvus svorius. Svarbiausias dalykas – atsikratyti tinkamo atsparumo ir atlikti pratimus, susijusius su klubo išplėtimu. Tai judesys, kai jūs perkeliate savo šlaunį atgal ir mokesčiai tavo glutes – raumenys užpakalis.

Kojos spauda

Kojų spaudimas – tai sėdimoji pratimo mašina, kuri tuo pačiu metu tinka jūsų glutems, keturgalvių smegenų šlaunims ir dviaukšties styginiams. Kojos spaudimas atliekamas nuleidžiant plieninę platformą žemyn lenkdamas kelius, tada stumdamas ją atsargiai. Kaip tai darote, jūs atlieka klubo išplėtimą. Ši mašina leidžia jums padidinti atsparumą vienu iš dviejų būdų, priklausomai nuo mašinos. Jame yra svėrimo kampas su smaigiu ar atramomis, leidžiančiomis nuslopinti svorio plokštes. Svorio krepšiai paprastai prasideda 10 svarų ir eina gerokai daugiau nei 100. Svoriai prasideda 2 1/2 svarų ir eiti iki 45.

Sraigtai

Sraigtai kartu su svorio plokštėmis. Šios priemonės leidžia jums atlikti glotnus pratimus, tokius kaip pritūpimai, negyvi liftai ir kietos kojos. Standartinis striukelis sveria 45 svarus, o ant galų jis yra laisvas. Plokštės įtvirtinamos vietoje su spyruokliniais arba tvirtinamais apvadais.

Hantelius

Hanteliai svyruoja nuo 1 iki daugiau nei 100 svarų ir jie laikomi jūsų pusėse už sėdmenų pratimai. Bet kokia strėlei užpakalinė pratybų, pavyzdžiui, pritūpimų ir negyvų liftų, taip pat gali būti atliekama su hanteliais. Jūs taip pat turite galimybę lunges su savo kojomis staigiai pozicijoje. Jei jums nepatinka streso pojūtis nuo pečių iš strandų, hanteliai yra geresni pasirinkimai.

Stendas

Svėrimo stendas dažniausiai naudojamas stendinių presų ir kitų pratimų, atliktų iš gulėjimo pozicijos. Šis įrankis taip pat leidžia jums padaryti stepups ir vienos kojos padalintas squats jūsų užpakalis. Vienos kojos išsiskleidžiančios sėdynės atliekamos įkišant vienos kojos viršuje ant kėglių už kūno, o po to nusileidžiant lenkdamas priešingą kelį. Soliariumas taip pat gali būti naudojamas kaip pranašumas, kad blauzdas pakeltų nuo veido iki aukščio. Padėkite savo kulniukus ant stendo, nuspauskite, kad pakeltumėte klubus ir lėtai nusileiskite žemyn.

Kabelinės mašinos turi svorio kaminus, kurių atstumas yra maždaug 10 pėdų atstumu, vertikaliais ir horizontaliais stulpeliais, kurie juos jungia. Svarstyklės stumdosi aukštyn ir žemyn, kai traukiate ant kabelio, kuris slysta per skriemulio mechanizmą. “Glute” atatrankos pratybos atliekamos tvirtinant kulkšnies juostą prie savo apatinės kojos ir žemą mašinos padėtį, tada nubėgdamos koją į lanko judesį. Tai vienu metu veikia jūsų glutes ir hamstringas. Svoriai paprastai svyruoja nuo 10 svarų iki daugiau nei 100, todėl jūs turite daug atsparumo, kad galėtumėte apmokestinti raumenis.

Kabelio mašina