Už natūraliai raumeningą moterį, ar viskas, ko man reikia, yra kardiovaskas?

Moterims, turinčioms raumenų, taip pat žinomų kaip mesomorfiniai kūno tipai, aerobinis pratimas padeda kontroliuoti kūno riebalų kiekį, tuo pačiu plėtojant širdies ir kraujagyslių sistemos būklę ir didinant ištvermę. Mesomorfai linkę didinti raumenų masę greičiau nei kitų kūno tipų. Tačiau, nors moteriškos mezomorfo agresyvios jėgos mokymo programos gali sukurti daugiau raumenų, nei norėtumėte ar reikia, atsparumo ugdymui, be stipraus širdies ritmo, ilgai trunkantis poveikis sveikatai nepriklausomai nuo kūno tipo.

Atsižvelgiant į bendrąją idėją, kad moterys nebus svarmenų treniruotės dėl mažesnio testosterono lygio, Amerikos taryba pratybų metu pažymi, kad genetika taip pat veikia raumenų vystymąsi. Kaip ir kai kurie vyrai sunkiai raumenų formavimąsi, kai kurios moterys yra daug lengviau nei kiti. Dėl raumenų moterų, tinkamos kardio treniruotės gali padėti sumažinti raumenų augimą išlaikant liesos kūno masę. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vykdyti pratimų programą, ypač jei sergate širdies ar ortopedijos problemomis.

Jei jūsų tikslas yra pagerinti savo tinkamumą, valdyti savo svorį ar gyventi sveikiau, įprasta širdies ir kraujagyslių pratybos suteikia tvirtą pagrindą tikslams pasiekti. Vidutiniai pratimai, tokie kaip vaikščiojimas, žygiai pėsčiomis, pramoginiai dviračiai ir šokiai, leidžia jums sudeginti kalorijas ir tonizuoti raumenis. Tačiau kuo didesnis intensyvumas ir pasipriešinimas, tuo labiau tikėtina, kad jūs pridėti raumenų masę. Pavyzdžiui, žingsnis treniruotės ar laiptų alpinizmas gali padidinti raumenų dydį jūsų apatinėje kūno dalyje. Jei jūsų tikslas yra tinka, nepridedant raumens, pasirinkite vidutinio sunkumo ir mažesnę įtaką.

Pasak dr. Leno Kravitzo ir Chantel Vella, M.S., Minesotos universiteto, po 30 metų neaktyvūs vyrai ir moterys praranda raumenis nuo 3 iki 5 procentų per dešimtmetį. Kai prarandate raumenis, metabolizmas sumažėja, kaip ir jūsų jėga ir ištvermė. Po 50 metų, tiek vyrai, tiek moterys praranda apie 1/2 svarus raumenų per metus. Nors kardioji padeda išlaikyti raumenų masę, pasipriešinimo uždavinys suteikia ilgalaikę naudą net natūraliai raumenų moterims.

Pasipriešinimo mokymui naudingos raumenų kūno rūšys. Amerikos sporto medicinos kolegija rekomenduoja, kad suaugusieji mokytų atsparumą tris kartus per savaitę. Naudokite lengvus svorius ir atlikite vieną aštuonių ar dvylikos kartų kiekvieno pratybų komplektą, kad galėtumėte mėgautis pasipriešinimo treniruočių sveikumo ir ištvermės teikiamais privalumais. Pasitarkite su sertifikuotu asmeniniu treneriu, kad padėtumėte parengti jūsų poreikius ir tikslus atitinkančią fitneso programą.

Apsvarstymai

Širdies gairės

Raumenų išlaikymas

Atsparumo ugdymas