Vaistažolių arbata kosuliui

Žolelių arbatos yra puikus vaistas nuo kosulio ir kitų negalavimų. Jie yra raminantys, šilti ir dažniausiai netgi pavojingi net vaikams. Žolelių arbata yra lengvai pagaminta, o likerius galima laikyti šaldytuve, kad vėliau būtų galima vartoti karštai arba šaltai. Nors vaistažolių arbatos yra atpalaiduojančios ir gydomosios, jos taip pat gali sukelti šalutinį poveikį. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu prieš naudodami bet kokią svetimą žolę.

Žolelių arbatos gaminimas yra lengvas ir greitas ir siūlo paprastą būdą gauti žolių vaistus. Įdėkite nustatytus žolelių kiekius, džiovintus arba šviežius, į vandenį ir leiskite virti 5 minutes. Sumažinkite šilumą ir verdykite už gydytojo siūlomą laiką arba nurodytą pakuotėje. Pašalinkite gatavą arbatą nuo karščio ir štamo. Leisk jam atvėsti. Kai kurios arbatos natūraliai saldžios, o kitiems reikia saldinimo. Geriausias saldiklis, naudojamas vaistažolių arbatoms kosuliui, yra malonus. Medus yra natūralus kosulį slopinantis preparatas ir ramina gerklę, pašalina piktumą ir niežėjimą. Jei norite saldinti arbatą, pridėkite šaukštą ar daugiau medaus. Jei pageidaujate, galite naudoti tą natūralų saldiklį “stevia”, kad nebūtų pridėta kalorijų. Laikykite likusių arbatos šaldytuve ir naudokite vėliau dieną. Gerkite šaltu oru ar šildykite, bet nevirkite.

Saldymedžio šaknys yra naudojama siekiant palengvinti kosulį, kuris prasideda nuo tinimo, niežulio ar dirginimo gerklėje ar bronchų vamzdeliuose. Pagal “Žaliosios vaistinės vaistažolių knygą” jis stimuliuoja kūną sukurti ploną gleivių plėvelę, apsaugančią jautrias membranas. Saldžiavaisio šaknies arbata turi būti pagaminta iš džiovintų žolelių arba iš paruoštų arbatos maišelių, kurie yra prieinami sveiko maisto parduotuvėse. Saldymedžio šaknies arbata padeda užkirsti kelią skrandžio sutrikimams, kurie gali būti nuolatinio kosulio priežastis. Saldžiųjų šaknų šaknis gali pakelti kraujospūdį. Prieš naudodami šią žolę kreipkitės į gydytoją.

Zachmallow šaknis buvo naudojamas vietiniai amerikiečiai gydyti viršutinių kvėpavimo takų ligas. Žolelė yra ypač naudinga norint suardyti sunkų, skausmingą, spazminį kosulį, pavyzdžiui, kosulį. Tradiciškai vietiniai amerikiečiai padarė “arbatą” virinant zefyrai su pienu ar vynu. Pasak Misisipės slėnio archeologijos centro Viskonsino universitete, kai kuriais atvejais jis buvo virtas ir sumažintas į kosulio sirupą lėtinio ir ūmio bronchito gydymui. Arbatą galima pagaminti vadovaudamiesi aukščiau pateiktomis instrukcijomis ir naudojant vandenį kaip pagrindą. Ši žolė taip pat gali būti derinama su kitomis vaistažolėmis, kad būtų užkirstas kelias kosuliui ir virti į mišrą žolelių toniką, kuris ramina ir silpnina labiausiai kosulį. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu prieš naudodami šią priemonę.

“Sundew” taip pat naudojamas daugeliui kosulių rūšių, įskaitant spazminį kosulį nuo bėrimo nuo kosmetikos iki bronchito. Tai būdinga bronchų sustingimui, kuris prasideda nuo kaklo ar niežėjimo viršutinėje krūtinėje. “Sundew” daro puikią arbatą, nors tai ir šiek tiek rūstė skonio. Šiuo atveju medus veiks ne tik kaip saldiklis, bet ir kartu su Sundew, kad sumažintų kosulį. Prieš pradėdami naudoti “Sundew”, pasitarkite su vaistažolėtoju ar sveikatos specialistu, kad patvirtintumėte, jog tai yra geriausia jūsų būklė.

Žolelių arbatos gaminimas

Saldymedis arbata

Sausoji arbata

Sundew arbata