Vyrų dienos kalorijų suvartojimo gairės

Individualizuotos kalorijų poreikiai vyrams yra labai skirtingi, atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus dabartinį kūno svorį, aktyvumo lygį ir svorio valdymo tikslus. Pasak “Weight-Control Information Network”, 74 proc. JAV vyrų priskiriami antsvoriui ar nutukimui. Daugelis šių vyrų gali gauti naudos iš mažesnio kalorijų mitybos planų.

Vyrai, kurie reguliariai dirba, kasdien reikalauja daugiau kalorijų nei svoris, nei neaktyvūs vyrai. Pasak Vašingtono universiteto, nors vidutiniškai aktyviems vyrams reikia apie 15 kalorijų už kiekvieną kilogramą jų kūno svorio per dieną, vyrai, kurie reguliariai atlieka intensyvų intensyvumą, turi būti sušvirkščiami kasdien iki 18 kalorijų už kilogramą kūno svorio. Missourio pratęsimo universitetas pažymi, kad vyriškos lyties sportininkai kiekvieną dieną gali reikalauti daugiau nei 22,7 kalorijų už svarą savo kūno svorio.

Vašingtono universitetas siūlo, kad vyrai, kurių aktyvumo lygis yra mažas, kasdien suvartoja apie 13 kalorijų už kiekvieną svarą savo kūno svorio. Tai reiškia, kad 165 metrų neaktyvus žmogus turi apie 2145 kalorijas per dieną, o neaktyviems 175 svarų vyrams kasdien reikia apie 2275 kalorijas, kad išlaikytų savo dabartinę kūno svorį. 2010 m. Amerikiečių dietos gairės rodo, kad neaktyvūs vyrai dažnai turi nuo 2000 iki 2600 kalorijų per dieną sveikai svorio priežiūrai.

Pasak Vašingtono universiteto, obese vyrai turėtų stengtis kasdien sunaudoti 10 kalorijų už kiekvieną svarą jų pageidaujamo kūno svorio. Todėl 250 svarų žmogus turėtų siekti 1700 kalorijų per dieną, jei jo tikslas svoris yra 170 svarų ir 1600 kalorijų per dieną, jei jo pageidaujamas svoris yra 160 svarų. Vadovaudamiesi šia rekomendacija turėtų padėti viršsvorio ir nutukusių vyrų lėtai vaikščioti link sveikesnio kūno svorio. Nacionalinis širdies, plaučių ir kraujo institutas siūlo, kad dauguma žmonių per svorio netekimą kasdien valgo nuo 1200 iki 1600 kalorijų.

Kadangi kalorijų poreikiai kartais yra sudėtingesni nei tik žmogaus kūno svorio padauginimas pagal veiklos faktorių, naudojant internetinį kalorijų poreikių skaitiklį galima įvertinti žmogaus individualizuotus poreikius pagal jo amžių, dabartinį svorį ir aktyvumo lygį. Tokio šaltinio pavyzdys yra JAV žemės ūkio departamento kasdienio maisto plano departamentas. Remiantis šio internetinio įrankio rezultatais, 45 metų vyras, turintis 5 pėdų, 10 colių, 165 svarų sterlingų, kuris treniruoja nuo 30 iki 60 minučių per dieną, turi išlaikyti apie 2600 kalorijų per dieną, kad išlaikytų savo dabartinį svorį.

Aktyvūs vyrai

Neaktyvūs vyrai

Obese vyrai

Individualizuotos poreikiai